Vaše rady, moje proměna

Asymetrická podkova

Na obrázku č. 1 je fotografie, podle které bych se ráda nechala ostřihat. Ale hodí se to pro jemné vlasy? Zakroužkovala jsem 3 obrázky jak to bude vypadat ze zadu, pravé a levé strany. Mám ale divné vlasy, pravá půlka vlasů je řídká a ta levá celkem hustá. Proto bych si to na té pravé straně chtěla bechat vyholit. Jaký je váš názor?, případně jiný druh sestřihu?
Vlasy

PicsArt_5__10__2014_.jpg

Rady

Ne, ne, ne prosím. Není snad nic nevkusnějšího než vyholená čtvrtka hlavy, je to ošklivý, neženský a většina ženských, co to maji, jsou obtloustlé a rádoby drsné mařeny. Mikádko ano, podkovičku ano, vyholit kus hlavy ne. A nedala jsi svoji fotku, tak těžko řít. (15)
Pokud jsi odvážná a opravdu se ti to líbí šla bych do toho, jen pokud máš hodně jemné vlasy nebude to jako na fotce, ale asi trochu upláclé. A taky bych se trochu bála toho stylingu. (2)
Mně se ta asymetrická podkova líbí, ale bez toho vyholení. Ještě více by se mi líbilo, kdyby ta levá-delší strana byla ještě o něco výrazněji delší než krátká strana. (1)
Proboha hlavně ne tohle, myslím, že je to noční můra všech žen...... tohle je asi nějaký vtip, jelikož nevím, kdo by si tohle na hlavě nechal udělat za střízliva a ketý kadeřník by takovou hrůzu provedl. (0)
No, svoji fotku jsi vkládala už v první proměně a moc nechápu smysl zakládání další. Za mě ne, jednak na Tvoje vlasy ne a konkrétně tohle už vůbec ne, kus vyholené hlavy by Ti fakt neslušel. (0)
To jsi mohla založit téma do diskuse a nezakládat proměnu, když sem nejsi schopná dát alespoň fotografii Tvých vlasů! Těžko Ti tu někdo řekne, zda by to šlo nebo nešlo. (0)
Mě se vyholené vlasy nelíbí, hlavně kvůli tomu jak to pak bude dorůstat, ale pokud to opravdu chceš myslím že by to šlo udělat tak jako na fotce. Na fotce má slečna hodně husté vlasy, takže to nebudeš mít tolik husté, ale jinak by to mohlo vypadat dobře. (0)