Vaše rady, moje proměna

Barevný typ - Real fotka

Ahoj, potřetí a naposledy. Podařilo se mi udělat fotku s dobrým fotoaparátem a konečně jsou zde vidět mé reálné barvy. Snad to pomůže a tímto prosím o poslední řadu. Barevný typ, barva vlasů, základní barvy pro líčení. Předem děkuji a přeji krásné odpoledne. Barva vlasů je obarvená, už si ani nepamatuju původní.
Vlasy

IMG_20180626_165029..jpg

received_10210009322.jpeg

Rady

Možná by se mi na tobě ještě líbila trošku světlejší barva vlasů (4)
Barevný typ jste podle mě březen=jasné jaro

make-up jasně béžová, porcelánová

rtěnka -jasně červená, teplá růžová, jahodová
růž na tváře- lososová, matná červená
oční stíny- merunková červen, mátová zelen, citronová žlut
kontura- tmavě zelená, tmavě hnedá, grep (3)
Ahoj,jsem podobný typ jako ty.Tmavé vlasy,které ale časem blednou,zelené oči a světlá pleť.Přihlásila jsem se na proměnu,kde mi barvu změnili na zářivě měděnou.Perfektně mě to rozzářilo ,jen se malinko vic6 líčím,abych nebyla bledá a k tomu jsem si dala mikroblading obočí tmavě hnědé. Výsledek super,zkus to taky😊 (1)
100% by tvému oblišeji slušela světlejší hnědá barva na vlasy, ta tmavá mi na tebe moc nesedí (1)
JARNÍ !
Podle mě by ti slušela oranžová (broskvová, meruňková), světle teple zelená (hrášková), vlasy světlejší, medová barva... (0)
Ahoj, máš fakt pěkné oči ty bych se snažila zvýraznit nejvíce. Nevím, jak ty,a le já mám ráda černou linku nad okem. Mám taky modré oči a myslím, že mi sluší. A ze rtěnek bych dala spíše tělovou na den,a le troufla bych si i na červenou. hlavně, aby ses cítila dobře ty (0)