Vaše rady, moje proměna

Barva a střih pro řídké vlasy

Ahoj,
Už nějakou dobu uvažuju o změně .. a tak jsem tady Obecně jsem člověk, který svůj styl vlasů mění docela často. Má přírodní barva je světle až středně hnědá, od mala jsem ztmavovala, protože se mi tmavovlásky líbí více, ale osobně si myslím, že mi to nikdy neslušelo, jen jsem si přála, aby mi to slušelo ... Poslední roky už barvím na blond (melírování mě nebaví, takže barvím sama na platinovou blond), ale zase mi hlodá v hlavě, že by to chtělo něco změnit-tmavší blond? světle hnědá? tmavé podbarvení?
Druhá věc je střih vlasů-moje vlasy jsou dost řídké, ale pořád je nechávám narůst (i když už ani nerostou-momentální délka pod lopatky), nikdy jsem neměla krátké vlasy, tak jsem uvažovala, že nějaké mikádo by nemuselo být na škodu. Přikládám samozřejmě fotky - na první jsem v létě-opálená-světle hnědé vlasy s blond melírem. Na druhé jsem s kamarádkou jako platinová blondýnka. Na třetí vlasy pod tričkem
Hnědé oči, světlá pleť (v létě se opaluju slušně), žlutý podtón pleti (myslím ), středně hnědé obočí.
Děkuju za rady a názory )
Vlasy

P7253778.JPG

12.jpg

mikbdo.jpg

Rady

já bych zkusila barvu jako má na fotce Demi. Co se střihu týče tak bych do krátkého nešla. (8)
Ahoj,

myslím, že by ti slušela světle hnědá. Přikldám fotku Terezy Kerndlové. (6)
Mne sa lúbiš jak blondýnka To by som nemenila ale ten strih je super! Presne tak jak to máš v tom tričku Do toho by som išla. (1)
Mně se nejvíc líbíš na první fotce, myslím že blond ti sluší, ale asi nějaká teplejší, ne ledová. Do tmavší bych nešla, myslím právě, že v ní zanikneš, ta blond je jako sluníčko a rozzáří tě (1)
Myslím, že by ti slušela medová blond a co se střihu týče nech si to tak jak to máš možná sestřihnout konečky jinak si myslím, že krátké vlasy by ti až tak moc neslušely jak dlouhé. (0)
Studená blond je asi ideál, rozhodně bych do hnědé ani do světle hnědé nešla, blond ti opravdu svědčí, jsi jemný typ. A pokud máš řídké vlasy, tak platí pravidlo: Čím delší vlasy, tím horší. Takže bych si mikádu nebránila, u toho se dělá objem snadno a řídké vlasy nebudou tolik viditelné. (0)
Kaštanově hnědá by ti slušela, ale blond taky není špatná. (0)
Mně se na tobě blond líbí, nejvíce na té druhé fotce. Nic bych neměnila. (0)
Já teda nmám ráda blondýny s hnědýma očima, ale Tvá barva se mi libí a to nejvíce na prostřední fotce, tam není tak jednotná a nepůsobí slitě, tak bych klidně ještě přidala pár hnědých tenkých pramnků jen na oživení (0)
Určitě bych nechala blond a dodala jí akorát pár medových proužku, aby vlasy působili víc plasticky, né o moc tmavší než to co máš ted. A místo krátkého střihu bych spíše zastřihla konečky. Na tebe by se hodil rovný, polodlouhý střih. (0)