Vaše rady, moje proměna

Barva vlasů - barevný typ

Ahoj holky, marně se peru s barvou vlasů i líčením. Mám světlou pleť se žlutým podtónem a zeleným nádechem. Hodně malých zrz pih a nějaké větší hnědé. Oči zelené s modrým rámem a žluto hnědými skvrnami (malými, jen náznak a ještě na světle). Žíly na zápěstí světle zelené, někdy to vypadá jako světle modré a na těle prosvítají až tyrkysové. Obočí střední. Poradíte prosím barvu vlasů a líčení? 4 kadeřnice mi řekly 4 různé tipy. Takže se obracím pro radu k vám. Děkuji:)
VlasyLíčení

cn8apl2Xzbhz_s720x72.jpg

GFPd.jpeg

Rady

Na té první fotce máš make-up nebo je to tvoje barva pleti?
JInak bych řekla, že jsi určitě studený typ (buď letní nebo zimní), na první fotce, která jde do teplých barev (pleť, vlasy), vypadáš vycmrndle, nemocně, na druhé fotce, studené barvy, ti to vyloženě sluší (světlá pleť, růžová rtěnka, černé vlasy, I ta červenobílá čepice). Možná by to chtělo ještě třetí fotku, pro lepší představu. (3)
Ačkoliv se mi většinou černá na nikom moc nelíbí, tak na tobě opravdu moc. Jsi v ní taková výraznější a neobyčejná. S líčením bohužel neporadím, sama v něm tápu a jsem ráda, že si dám pudr, řasenku a zdravíčko a lesk na rty. (2)
Podle mne jsi zimní typ, protože černá, červená i ta ostře růžová ti neobyčejně sluší, vypadáš výrazně a absolutně si tě nedovedu představit v jakékoliv teplé barvě ( viz nepovedený obr. 1 ) . Asi bych neřešila typologii, ono je to už stejně zastaralé - řiď se tím, v čem se cítíš dobře. Dívala jsem se i na ty další fotky - jsou trochu moc osvětlené, takže co se týče barvy, nejde z nich nic moc víc poznat. A jestli je to číslo v tvém jméně rok narození, tak pak vypadáš velice dobře ! (2)
Myslím si, že jsi jarní typ. Podle těch fotek je to težké určit (na každé máš úplně jiné barva všeho ) ale podle toho popisu to tak sedí. Jarní typ má rád jarní barvy - veselé, ale hlavně ne sprosté a příliš ostré - spíš pastelové. Nehodí se jednoznačně teplé barvy (oranžová, červená), ani jednoznačně studené (modrá). Také se nehodí černá na vlasy. Na té druhé fotce to není tak hrozné, protože fotky od orčité kvality níž mají tendenci stáhnout odstín pleti na bílo, takže všechny vypadáme jako sněhurky ale reálně musíš se žlutým nádechem pleti a černou vypadat spíš jako se žloutenkou a ještě to nevýrazné obočí k tomu... ne, to nikoho neoblafne. K jarnímu typu se hodí neutrálně, oříškově, či zlatě hnědé vlasy. (0)
Hlavním problémem fotek je ten, že každá má jiný nasvícení (chyba v typu žárovek, jedna svítí do žluta a ta druhá do bíla, nebo je tu milion dalších možností, třeba jedna je focena ve dne a druhá za pomocí světel, nebo ten dojem může dávat barva zdi na 1. fotce, jelikož na té druhé není zas tak moc vidět)
Myslím, že Vám by slušely takové ty středně tmavě hnědé vlasy a k tomu by jsem doladila třeba hnědé stíny jak tmavé tak i světlé, ale v podtónu by jsem si být Vámi dávala pozor držela by jsem se odstínů podobných těm stínům, které jsou v paletce od NYXu LID LINGERIE SHADOW PALETTE nebo LOVE CONTOURS ALL PALETTE též od NYXu (jima zaručeně nic nezkazíte). Rty by mohly být v lehkých narůžovělých odstínech, které jsou hodně přirozené. Červenou nezkazíte vůbec nic, když si předem promyslíte barevné provedení stínů. Zbytek obličeje by jste dělala normálně tak, jak jste zvyklá. Pouze by jsem volila více neutrálnější tvářenku (nejlépe takovou, která se hodí ke všemu. Většinou to bývají takové ty lehce starorůžové). Vše by jsem to viděla na matné provedení, ale lehce perleťová rtěnka nezkazí taky nic.
Aby jsem upřesnila, proč jsem vybírala zrovna takové barvy, tak hned jak jsem Vás viděla na fotce, tak mi blesklo hlavou: podzimní barvy. Vše je jen na Vás Kdyby jste třeba chtěla bílé vlasy, tak se neptejte ostatních a jděte do toho, přeci nezáleží, co by se mělo líbit ostatním, hlavně že se to líbí Vám a Vašemu partnerovi/manželovi (0)