Vaše rady, moje proměna

Barva vlasů - barevný typ

Ahoj holky, marně se peru s barvou vlasů i líčením. Mám světlou pleť se žlutým podtónem a zeleným nádechem. Hodně malých zrz pih a nějaké větší hnědé. Oči zelené s modrým rámem a žluto hnědými skvrnami (malými, jen náznak a ještě na světle). Žíly na zápěstí světle zelené, někdy to vypadá jako světle modré a na těle prosvítají až tyrkysové. Obočí střední. Poradíte prosím barvu vlasů a líčení? 4 kadeřnice mi řekly 4 různé tipy. Takže se obracím pro radu k vám. Děkuji:)
VlasyLíčení

cn8apl2Xzbhz_s720x72.jpg

GFPd.jpeg

Rady

Ačkoliv se mi většinou černá na nikom moc nelíbí, tak na tobě opravdu moc. Jsi v ní taková výraznější a neobyčejná. S líčením bohužel neporadím, sama v něm tápu a jsem ráda, že si dám pudr, řasenku a zdravíčko a lesk na rty. (0)
Myslím si, že jsi jarní typ. Podle těch fotek je to težké určit (na každé máš úplně jiné barva všeho ) ale podle toho popisu to tak sedí. Jarní typ má rád jarní barvy - veselé, ale hlavně ne sprosté a příliš ostré - spíš pastelové. Nehodí se jednoznačně teplé barvy (oranžová, červená), ani jednoznačně studené (modrá). Také se nehodí černá na vlasy. Na té druhé fotce to není tak hrozné, protože fotky od orčité kvality níž mají tendenci stáhnout odstín pleti na bílo, takže všechny vypadáme jako sněhurky ale reálně musíš se žlutým nádechem pleti a černou vypadat spíš jako se žloutenkou a ještě to nevýrazné obočí k tomu... ne, to nikoho neoblafne. K jarnímu typu se hodí neutrálně, oříškově, či zlatě hnědé vlasy. (0)