Vaše rady, moje proměna

Barva vlasů - Co by mi slušelo?

Ahoj, ráda bych udělala změnu v barvě vlasů, která barva by mi podle vás slušela? Poraďte prosím! Děkuji :)) Přikládám obrázky mé aktuální barvy.
Vlasy

14081058_11248902575.jpg

14111736_11248903808.jpg

Rady

Zůstala bych u aktuální barvy - zrzavé vlasy jsou jedinečné a kolik holek, které nejsou zrzky, se barví na zrzavou, aby se těmi vytouženými zrzkami staly alespoň touto cestou? určitě bych trochu zvýraznila obočí, a oči (stačila by řasenka) abys "prokoukla" a budeš kočka (12)
Zvláštní... Všichni radí zesvětlit, já jsem spíš pro opak. Barva je to hezká, ale málo výrazná. Navrhovala bych buď výraznější zrzavou (mahagon či víc rudou), nebo tmavohnědou se zrz či rodými proužky - barvení tón v tónu. Zkoušela jsem na tvou fotku přiložit i černou, a taky to nevypadalo špatně. Radila bych rozhodně tmavší a výraznější! Ať se rozhodneš, jak chceš, nechť ti to sluší! (2)
zůstala bych u barvy jakou máš, kdyby si chtěla změnu tak trošku zesvětlit. Určitě bych neztmavovala v černé by si zanikla. (1)
A já si myslím, že by nebyla špatná i barva do červena, mahagonova či bordó, zesvětlením vlasy zničíš, poněvadž odbarvuješ. Klasická barva má pigmenty, takže vlásky nebudeš mít tak zničené. (0)
Barva se mi taky líbí, pokud bys fakt chtěla trochu jiný odstín, tak o trochu světlejší třeba medovou blond nebo tak něco. (0)
súhlasím možno ešte troška zosvetliť ak chceš zmenu a nechať dlhé vlásky (0)
Podle mě by ti víc slušela světle hnědá - taková ta "myší" popelavá, přijde mi, že jsi studený typ. Ale nejsem si jistá, z fotky se to blbě posuzuje. (0)
Máš krásné vlásky i barvičku. Pokud chceš změnu, tak zůstaň u zrzavějších odstínů (0)