Vaše rady, moje proměna

Barva vlasů - světlejší nebo tmavší?

Ahoj ráda bych zkusila nějakou novou barvičku ale nevím jestli sáhnout spíš po světlejší nebo tmavší. Budu ráda za všechny typy a názory. Případně jaký jsem barevný typ?
Vlasy

IMG_20160411_152919..jpg

IMG_20160411_152854..jpg

Rady

A toto je tvoje přirozená barva? Pokud ano, tak bych se nebarvila ani za nic! Jinak určitě hnědá, takhle to na fotce vypadá lehce do zrzava a moc ti sluší (3)
Studená tmavá hnědá. (2)
Světlounce zrz a nebo naopak zářivě ohnivá zrzavá půjde Ti k pleti a nezaniknou ani oči. A k zrz bych poté viděla pěknou výraznou rtěnku ) (1)
Podle mého názoru by ti určitě slušela tmavá barva. Já bych se nebála ani černé, hlavně kluky víc přitahuje (0)
Myslím, že ti bude slušet přeliv do zrz i nějaká divočejší barva do červena, která se ale hrozně rychle vymývá, případně jahodová blond. Pokud bys chtěla vyloženě tmavší, tak zkuš hnědo-černou barvu v odstínu Eben od Garnier Nutrísse, barvila jsem s ní kamarádku a barva je to opravdu nádherná. Co se tmavší barvy týče, tak pouze přírodní odstíny, žádné odlesky do modra nebo do fialova. Jsi krásná holka, můžeš si vybírat, ale do blond bych nešla (0)
Já bych nebarvila, protože ta barva ti krásně zvýrazňuje barvu očí. Černou má každá druhá. Spíš bych zvážila nějakou ofinu máš vyšší čelo a určitě bych se občas namalovala ani ne tak oči jako nějaký pěkný lesk na rty.. (0)
Nechápu proč chceš měnit tak úžasnou barvu, ale když už, tak světle hnědou. (0)
Řekl bych, že jsi podzimní typ. Tahle barva ti hodně sluší. Jestli chceš barvit, šel bych do tmava, ale s měděnými/červenými odstíny. Třeba kaštan nebo mahagon. Ve studených odstínech bys nevypadala tak energicky a živě. (0)
Já bych řekla, že tmavší, potřebuješ aby ti vynikl obličej a určitě by ti slušela. Jinak promiň za kuráž ale být tebou zajdu si pár krát do solária abys měla trošku zdravější barvu, a určitě ti to pomůže i na akné. Mluvím z vlastní zkušenosti. (0)
Jednoznačně tmavší hnědá (0)