Vaše rady, moje proměna

Barvu vlasů pro chladný letní typ

Zdravím!Už sem měla na hlavě všechno možné a nemůžu se rozhodnout.Jaká barva mi podle vás sedí nejvíce?Myslím si že jsem chladný letní typ.Předem díky za vaše názory
Vlasy

2032_472799996088853.jpg

156607_1647085735646.jpg

10351765_68008424202.jpg

Rady

Určitě ta prostřední. V tmavé jsi usedlá a ta teplá blond na poslední fotce ti nesluší. (9)
Tak já si zase myslím, že ti moc sluší právě ta hnědá. Tu barvu na té poslední fotce určitě ne, a v té prostřední mi přijdeš trošku nevýrazná. Ale to je jen můj názor. (3)
Na třetí fotce se mi zdá, že máš tu barvu opravdu moc teplou a žlutou, na hnědé mi taky něco neladí. Nejvíc se mi celkově líbí barvy na druhé fotce. V blond barvách se nevyznám, ale řekla bych, že to je popelavá blond a té by ses měla držet. (1)
Podľa mňa prvá foto s hnedou nieje zlá len by som skúsila svetlejší odtieň. Na tretej teda nie. Proste sa ti to nehodí. Je to žlté teplé nejednotné neurčité ja neviem prišlo mi to ako nevydarený pokus o asi blond nie v zlom. Tú farbu ja strednej foto neviem nejako definovať možno plavá ale v tej vyzeráš super. Podľa mňa by ti išla tak stredne plavá, tmavo plavá a svetlo hnedá. Do tmavšej ale zas asi ani do svetlejšej by som už nešla (1)
Ahoj, podle mě jsi v blond strašně nevýrazná a řekla bych trošku šedá myš. Viděla bych to na nějakou hezkou hnědou( ale ne do černa) (0)
Mně se líbí prostřední barva, takovou středně hnědou bych dala. (0)
ta prostřední je prostě top (0)
Za mě prostřední fotka (0)
Určitě tmavá, nejlepší z fotek je ta první, ale možná by byla lepší světlejší hnědá. Asi nejméně se mi líbí poslední foto, to k tobě prostě nesedí (0)
Jednoznačně ta prostřední. Ta první je na Tebe moc tmavá, to se k Tobě nehodí, a barva na poslední fotce je prostě nepovedená, promiň. (0)