Vaše rady, moje proměna

Blond melíry, přirozené ombre nebo světle hnědou?

Ahoj,potřebuji poradit,za měsíc jdu ke kadeřnici a nevím jakou barvu si dát,jestli jít do světlejší jakoby blond melíry nebo přirozené ombre.Nebo to dát celé na světle hnědou? poradtě,jaka barva by se ke mě hodila první foto jak to mám akorád mám už delší vlasy a druhe jak bych si to představovala
Vlasy

WP_002515.jpg

large.jpg

Rady

Chtělo by to více fotek a bez použití filtru. (4)
Ombré se mi nelíbí, protože má hodně tvrdý a nepřirozený přechod. Podívej se v Googlu na balayage od Guy Tang, kde se barva mění postupně a vypadá to krásně. Pokud si vlasy nebudeš natáčet, tak je to téměř zbytečné, protože to barvení tolik nevynikne.

Já na to jdu příští týden, kadeřnice mi protáhne zesvětlení pro efekt a od hlavy už mě nebude barvit, budu mít svojí studenou, světle hnědou barvu. Už se na to těším. Pokud ale nemáš skvělou kadeřnici, tak to nedělej, protože ti to akorát zkazí! Jestli tě takhle obarvila tvoje kadeřnice, tak bych si od ní nic takového nenechala dělat, protože to bude vypadat jako helma, barva co máš teď není vůbec hezká a to je škoda, protože jsi hezká holka. Drž se přírodních odstínů, světle hnědou bych si nedávala, budeš vypadat jako šedá myška. (2)
já bych tedy raději volila přírodní světle hnědou (2)
Tvé foto je špatně osvětlené, takže není přesně vidět, jak tvé vlasy zrovna vypadají. Ale něco ve stylu první fotky, kterou sem dala Starry_girl, by vypadalo hodně dobře (1)
To druhé foto je super, krásný vlasy, takhle bych si je nechala nabarvit, promelírovat (0)
Záleží jak vlasy nosíš.

Ombré jsem měla a vypadá to moc hezky, pokud si je budeš točit.

Ale moc dobře to už nevypadá, když to chceš na vlasy rovné. Takový jemňoučký postup z tmavých do světlých není vůbec jednoduchý a to ten kadeřník musí opravdu umět a najít tady takového kadeřníka je prakticky nemožné... (0)
Taky by to šlo místo barvení lehce prodloužit světlejšími prameny a na konci by se udělalo ombré z prodloužených vlasů a do tvých vlasů by se nezasahovalo. Byly by hustší konce a prosvětlilo by tě to. (0)
Pokud máš kvalitní vlasy a nehrozí ti pak lámání konečků a totální přesušení, jdi do toho. A nemyslím si, že je nezbytné ty vlasy točit. Jediné, co je důležité, je barevný přechod. Apeluj taky na kadeřnici, aby ti tam dala Olaplex, ten zabrání poškození vlasů a nepůjdou do takové hnusné žlutorezavé. (0)
Já jsem pro Ombré, pokud tedy nosíš vlasy rozpuštěné, nebo tak aby vyniklo (0)
Nosim vlasy rozpustene a zehlim si je jinak mam vlasy lehce zvlnene a barvu co mam na fotce je vysisovana ze slunicka :D (0)