Vaše rady, moje proměna

Blond, nebo hnědé vlasy?

Ahoj, sice jsem si vlasy chtěla nechat zesvětlit a taky jsem je měla nějakou dobu zesvětlené (podomácku) na takovou zlatavou rádoby blond (viz první fotka) - často to chytá teplý nádech. Kdyby to byla studená blond, asi by to vypadalo líp, jsem spíš studený typ, i když to na fotkách není moc vidět. Ale i tak si myslím, že mi blond tolik nesluší, asi to je tím, že mám dost jemné rysy a blond obecně zjemňuje rysy, proto si v blond připadám taková "nijaká". Zajímá mě i, jak bych si podle vás měla líčit oči, jestli mi sluší třeba ty černé linky za horními řasami. Na první fotce mám šedé stíny a na poslední jen jemnou šedou linku za horní řasy + řasenku. Myslím, že s těmi tmavými vlasy mi ta barva očí dost vynikne a ani není třeba to extra líčit. Tohle je od kadeřnice a dala mi tam jen přeliv, který se vymyje, pak zase můžu zkusit světlejší barvu. Myslíte, že mi sluší tenhle odstín hnědé, nebo je to podle vás na mě moc tmavé?
VlasyLíčení

15590579_10206670154.jpg

15589755_10206641434.jpg

omlazeni.jpg

Rady

Ta první fotka není blond nebo aspoň mi to nepřijde. To je spíš nějaká do zrz, ne? Přijdeš mi v ní nevýrazná, nijaká. Já bych zůstala u té čokoládové, kterou máš na poslední fotce. Ta mi přijde moc krásná ke tvým modrým očím. Fakt úplná kočka na tý třetí fotce!
S líčením bohužel neumím poradit, sama si dávám jen řasenku, korektor a zdravíčko. (5)
Neměla bys nějakou fotku bez filtru v normálním osvětlení a bez "vyhlazovače"? (2)
Mně se teda hrozně líbíš na té druhé fotce, ale podle mě je nejdůležitější, aby ses v tom cítila ty . (1)
Líbíš se mi spíše v té hnědé na poslední fotce, ale zkusila bych o trošku světlejší odstín, tato je až moc tmavá na tebe. (0)
Radši hnědé. Blond mi tak nějak sedí ke starším paním, navíc tmavé vlasy a obočí ti krásně zvýrazňují oči (0)
Mně se nejvíce líbíš na té fotce úplně vlevo. Taková světlejší barva vlasů, jemné líčení... to ti pasuje! (0)