Vaše rady, moje proměna

Bude mi slušet mikádo?

Ahoj. mám dlouhé vlasy po lopatky, nyní v zadu rovně střižené a kolem obličeje velmi mírně sestříhlé. vlasy se mi vlní, ale po vyfoukání je mám rovné. slušelo by mi nějaké takovéto mikádo?
Vlasy

to jsem já.

to mikádo s modelkou v modrém

2

Rady

Slušet slušelo ale podla mňa by ťa to docela zostarlo..... (6)
slušelo, nemáš to zase o tolik delší takže to zas taková změna nebude (3)
Sluší ti ten účes, jaký máš teď.
Mírné zvlnění i barvička ti krásně sednou. (1)
Já bych je nechala určitě delší. (1)
Slušelo, ale nejspíš by ti to přidalo věk, na druhou stranu, nebylo by to zase o tolik kratší, změna je život a tak do 3/4 roku by to určitě dorostlo. (0)
Určitě slušelo. Já jsem si taky nechala takhle zkrátit vlasy a jsem za to ráda. A když by ti to nevyhovovalo tak vlasy přece dorostou, navíc je tak dlouhé nemáš tak to bude v pohodě uvidíš (0)
Já mám také mikádo a měla jsem poměrně dlouhé vlasy Myslím, že mám mikádo daleko lepší. Stopro Ti bude slušet (0)
Já myslím, že by ti určitě slušelo, máš hezký tvar obličeje. Když navíc zachováš tuto krásnou barvu a třeba po umytí jemně promačkáš tužidlem aby se podpořily vlny, bude to moc pěkné!

Pro mně je toto téma také aktuální, už několik dní intenzivně přemýšlím nad ostříhám se právě na mikádo... ale mám vlasy až do půlky zad, tak pořád nevím (0)
Myslím, že v tvém případě ti to přidá roky zbytečně. Popravdě nejsem moc zastánce zvlněných mikád (píšeš, že po vyfoukání jsou vlasy rovné, ale pak se stejně zvlní). Pokud to nechceš denně žehlit, tak bych to možná nezkracovala. A když už jsme u té proměny, tak je škoda, že nosíš brýle a uvažovala bych o čočkách, jestli je můžeš nosit (0)
Já bych do toho klidně šla, zas tak dlouhé vlasy abys toho pak pekelně litovala nemáš. Změna je život a evidentně, když o mikádu uvažuješ, asi změnu potřebuješ. (0)