Vaše rady, moje proměna

Bude mi slušet odstín do červena?

Ahojky,
moc vás prosím o názor, zda by mi slušel odstín do červena. Ne úplně zářivou červenou, ale takovou do hněda, spíš višňovou, nevíím jak to popsat, přidávám obrázky barvy. Také přidávám své fotky, na první fotce je můj přírodní odstín, druhá je fotka aktuální, středně hnědá (barvím se přelivem od Loreal) a poslední fotka je brava, kterou bych chtěla zkusit. Vyzkoušela jsem už kde co, fialovou, černou, blonďatou a teď hnědou už mám straně dlouho chtěla bych změnu, ale bojím se jak budu vypadat. Nejradši bych ke kadeřnici, která by mi poradila, ale na to s rodičákem nejsou peníze :-/
Vlasy

IMAG2839.jpg

IMAG0866.jpg

cast360.jpg

Rady

Spíše bych volila něco lehce do fialkova... Červená mi na tebe příliš nesedí.. (7)
Musím souhlasit se cindy. Ale mě by se na tobě třeba líbilo to, kdyby ses obarvila na světlejší hnědou, a pak si udělala (nebo nechala udělat) fialkové ombré. Ale odstín do červena se mi k tobě prostě nehodí.. (1)
Já bych tu višňovou klidně vyzkoušela Drastická nijak není, takže kdyby ses v ní nakonec necítila, nebylo by tak hrozný to vracení se k současné barvě (0)
Spíše bych volila něco lehce do fialkova... Červená mi na tebe příliš nesedí.. (0)
Spíš bych se držela přirozenosti. Klidně bych tvé vlasy barvila i světlejší hnědou, než máš v koncích. Takhle z fotky se mi barva vlasů zdá moc tvrdá k obličeji. Červená moc in není (pokud to není extrémní barva), teď spíš letí přirozenost. (0)
Já si zas naopak myslím, že ti slušet bude zkus stránky www.taaz.com tam si můžeš vyzkoušet různé barvy (0)
Myslím, že by ti hodně slušelo tvé vlasy pouze promelírovat tou červenou (0)
Do červené bych nešla(nelíbí se mi k tobě), spíš do o něco světlejší hnědé než máš, ta by ti slušela, ale studený odstín. (0)
Taky jsem pro sudený odstín. Tzn Fialovou, klidně až do modra. Červená by z tebe udělala "starou mladou" z davu. Zkusila bych klidně jen nějaké tonování gelovými barvami, které se vymývají, ale i na tmavé dělají pěkné odlesky (0)
Jak už tu někdo psal, to promelírování by nemuselo být špatné, jinak ti tahle barva sluší - na druhé fotce. (0)