Vaše rady, moje proměna

Bude mi slušet odstín do červena?

Ahojky,
moc vás prosím o názor, zda by mi slušel odstín do červena. Ne úplně zářivou červenou, ale takovou do hněda, spíš višňovou, nevíím jak to popsat, přidávám obrázky barvy. Také přidávám své fotky, na první fotce je můj přírodní odstín, druhá je fotka aktuální, středně hnědá (barvím se přelivem od Loreal) a poslední fotka je brava, kterou bych chtěla zkusit. Vyzkoušela jsem už kde co, fialovou, černou, blonďatou a teď hnědou už mám straně dlouho chtěla bych změnu, ale bojím se jak budu vypadat. Nejradši bych ke kadeřnici, která by mi poradila, ale na to s rodičákem nejsou peníze :-/
Vlasy

IMAG2839.jpg

IMAG0866.jpg

cast360.jpg

Rady

volila bych nějakou tmavší červenou, spíše do vínova, určitě rozzáří (0)
tahle tmavá ti moc sluší, a menší nádech červené bude slušet určitě taky (0)
spíš bych volila - promelírování červené se středně hnědou, nebo tlumenou fialovou s tmavě hnědou (0)
Určitě by to nevypadalo špatně, ale jak už bylo řečeno, červená často působí tuctově, zvlášť doma dělaná. A co hlavně, strašně rychle se vymývá, takže po dvou týdnech můžeš začít chytat rezavé odstíny, což si myslím, že ti slušet nebude. Také by mi k tobě seděl spíš nádech do modra. Každopádně máš pěkné vlasy a sestřih (0)
Ahoj, já bych do toho šla. Přebarvit můžeš vždycky! (0)
Taky mi přijde, že by bylo lepší něco trochu do fialova než do červena ale jestli tě to k té červené táhne, tak to zkus! Ono se to stejně za chvilku vymyje, tak to nebude zas taková hrůza, kdyby se to nepovedlo... (0)