Vaše rady, moje proměna

Bude mi slušet ofina?

Ahoj všem, poradíte mi? Přemýšlím, že bych si nechala ustřihnout ofinu, jemnou a prostříhanou. Myslíte, že mi bude slušet? A délku vlasů nechat nebo zkrátit na mikádo (ať s ofinou nebo bez ní)? Děkuji všem :-)
Vlasy

Skorapka1.jpg

Rady

Já bych si ji na Vás dovedla představit, možná nějákou střiženou zešikma, sestříhanou.
Z té fotky není uplně vidět kvalita vlasů, ale přijde mi že spíš máte jemnější.
Tak aby se Vám ofina vůbec dobře udržovala a držela, abyste pak neměla z ní tři pramínky přilepené na čele. To by Vás asi dost štvalo... (4)
Já být tebou, tak bych do ofiny nešla a nechala si vlasy delší. Máš výhodu, že nemáš vysoké čelo, kvůli kterému to některé slečny nosí (3)
Do ofiny bych nešla. Myslím, že by ti úplně nesedla. Naopak bych šla k dobré kadeřnici a nechala si udělat pořádný střih vlasů (1)
Souhlasím, ofinu bych nedělala. Já ji nosím celý život a raději bych ji neměla, ale mám hodně vysoké čelo, navíc s pupínky a občas nosím brýle a bez ofiny se sobě ani okolí nelíbím. Navíc nechat ji dorůst třeba až na délku po bradu je opravdu dost obtěžující, nechce se mi do toho. Ale tvé čelo je moc hezké, není třeba ho schovávat, takhle ti to sluší. Kdyby se ti to pak nelíbilo, bude to rok, dva zase dorůstat, tak to dobře promysli a prober i s lidmi, co tě vídají denně. (0)
taky jsem pro to nestříhat ofinu. (0)
Zkusila bych nejdřív účes bez ofinky, pokud by se mi to líbilo, nechala bych si to tak. Když by se mi to nelíbilo, zkusila bych ofinku. Ale není ofinka jako ofinka, nesmí být příliš krátká a musí být perfektně střižená. Kadeřnice jí říkají ,,Koruna účesu". Myslím, že ofinka i omlazuje. U mikáda se mi líbí oboje. (0)
Ahoj, takhle ti to sluší, ofinu bych si nedělala. Pokud by si chtěla mikádo tak spíš delší a prostříhané aby tě nerozšiřovalo a nedělalo dojem helmy. (0)
Tak nemáš vysoké čelo, a s ofinou je děsná práce (radši bych jí neměla, ale mám čelo jak promítací plátno ,ale co třeba patku na stranu? Ta když dorůstá tak to dáš za ucho nebo přichytneš sponkou nebo zkus někde sehnat nebo zkusit jen takovou tu nasazovací ofinu,abys viděla jak bys s ní vypadala.Popřípadě jsem i viděla,že si jí někdo umí učesat jako falešnou https://www.youtube.com/watch?v=fac09AauEH0 tak ať se rozhodneš správně.Ahoj (0)
Ne, vzhledem k hodně kulatému obličeji bych určitě volila spíš něco sestřihaného okolo obličeje s patkou. (0)
Ofinu na bok sestříhanou a vzdušnou aby vyrovnala spodní širokou část obličeje, mikádo v žádnem případě, máte podbradek a tato délka by na ni ještě víc upozorňovala. Doporučuji pak od oribe royal blowout, na vaše jemné vlasy by stačily dva tři střiky takže celá lahvička vydrží rok takže se iinfestice vyplatí, budete mít tak jistotu že vlasy budou ty dva dny špičkové (0)