Vaše rady, moje proměna

Bude mi slušet dlouhé mikádo?

Krásný večer všem, ráda bych se Vás zeptala na názor ohledně změny účesu. Strašně moc se mi líbí tzv. long bob neboli dlouhé mikádo. Na druhou stranu nedokážu odhadnout jestli by mi takovýto účes slušel :) Moje vlasy jsou hodně husté, mám jich opravdu hodně (tak na tři hlavy :D ) a pokud je nevyfoukám, tak se mi přirozeně vlní. Popřípadě bych byla ráda za jakýkoli jiný tip na oživení účesu. Připadá mi, že nejsem úplně typ na dlouhé vlasy Mockrát děkuju :) Na prvním obrázku jsem já, na druhém pak účes, který si představuju :)
Vlasy

14813450_10207661643.jpg

bobhaircutsforthi.jpg

Rady

Mně osobně se líbíš víc tak, jak to máš, ale nemyslím si, že by ti to nemohlo slušet. Záleží, jestli narazíš na šikovnou kadeřnici Nic neriskneš určitě ti to zase doroste, kdyby se ti to nelíbilo. (7)
Myslím si,že ti určitě bude slušet. Zas taková změna v délce to není a přijde mi,že by to mohlo vypadat upraveněji Dej vědět,jak jsi se rozhodla a případně vlož foto. (2)
Já myslím, že jo, ale vzhledem k tomu, že jsem sama lob měla před 4 lety, počítej s následujícíma:

- denní žehlení nebo foukání
- dobrý stylingový přípravky
- pokud se ti nebude chtít a vlasy necháš ladem, tak se ti budou kroutit a nebude to vypadat hezky
- s tím růstem to nebude tak jednoduchý - vlasy se odírají o ramena a musí se častěji stříhat; a tím stylingem jsou poškozenější

Já měla lob asi necelý rok. Teď mám delší vlasy a jsem ráda (2)
Ahoj, mám taky husté vlasy a něco podobného jsem na hlavě měla. Pokud by ti nevadila každodenní úprava (asi kilo laku a gelu aby si nevypadala jak po zásahu el. proudem) tak do toho jdi. Když vlasy dorostly zhruba do délky pod ramena tak klesly vlastní vahou a úprava spočívala pouze v projetí hřebenem. Mikádo by ti slušelo, ale délce co máš teď taky nevypadáš špatně (0)
Aby Ti to zbytečne neprodloužilo obličej. (0)
Mně by ses moc líbila v účesu, který přikládáš jako vzor, určitě bude slušet, ovšem budeš se muset účesu déle věnovat, foukat vlasy, přípravky, aby účes stále vypadal, jako od kadeřnice (0)
Hele možná i jo (0)