Vaše rady, moje proměna

Chtělo by to prý nějaké oživení. Jakou barvu a střih?

Zdravím
Už delší dobu přemýšlím,že by to chtělo nějakou změnu. Dokonce už i manžel to říká Podle něho bych měla mít vlasy buď kratší a nebo delší s tím,že bych měla barvu do červeno-hnědé,nebo tmavší zrzavé apod. Chtělo by to prý nějaké oživení,což má pravdu. Ale já furt nevím jak teda,poradíte mi prosím někdo? Budu ráda za každý názor

Případně i změnu líčení
VlasyLíčení

3114261_2_bazar.jpg

IMG_20170623_124206..jpg

Rady

Ahoj, já nevím ale přijdeš mi jako jemná modrooká blondýnka, a ta fotka do čeho by ses chtěla stylizovat mi přijde moc tvrdá. Já bych šla na blond v celé délce a vrstvách vlasů( teď máš je ten vršek takovou neurčitou špinavou blond a spodek hnědý)- myslím hustý jemný melír. Střih tam nějaký máš, jen si stím dát práci to foukat, popř natáčet,chce to styling a trochu práce ale máš kratší vlasy, tak to moc času nezabere.A určo nezkracuj pokud to není nutné,když je lehce nenuceně navlníš, tak se zkrátí.
A ještě to chce se namalovat, takový pěkný modrý oči a tvář, ty si o to přímo říkaj. A jestli ty vlasy vážně zesvětlíš, tak tu tvář budeš mít ještě bledší, takže se přišmrncni a budeš kočka prvotřídní. A jestli chce manžel změnu tak bych se toho vůbec nebála, a šla až třeba do teď tak módní ledové chladné až platinové blond. (3)
Máš pěknou barvu dle fotky - vypadáš přirozeně a jsi hezká. Je zbytečný to uměle dotahovat! Doporučuji blayage blond. Spodní jsou zesvětlené, i kolem obličeje a u hlavy tmavší - vzhledem k tomu, že jsi plavovlasá, stačí Ti pak jít ke kadeřníkovi cca za 4-6 měsíců. Rozhodně si vlasy nestříhej! Je s tím akorát práce a delší vlasy se chlapům líbí stejně víc Jestli chceš změnu střihu, tak sestřih kolem obličeje a třeba patku, ale nezkracovat.
A líčení taky moc nepotřebuješ. Máš hezkou pusu, tak Ti stačí decentně nalíčené oči a červená nebo korálová rtěnka.
PS: Manžela bych asi vzala pánvičkou, kdyby mi něco takovýho řekl! (1)
Ta červeno-hnědá na fotce je pro tebe příliš tmavá. Byla by jsi utopená. Tobě by spíš slušela nějaká hnědá medová nebo blond. Co zkusit nějaké ombré? Hlavně bych zapracovala na nějakém pořádném střihu. Líbilo by se mi u tebe klidně i delší mikádo po ramena (0)
Počítej s tím, že když si dáš tmavší barvu tak s tvojí bledou pletí a světlýma očima to bude chtít výraznější líčení, abys nebyla "utopená" a hlavně precizní líčení, protože tmavá barva vlasů ti ho ještě více zdůrazní. Proč jít hned do takového extrému? Slušela by ti lískooříšková hnědá, střih do "podkovy", troška tvářenky do meruňkové barvy, obočí, řasy a hlavně máš krásné plné rty, tak to podtrhneš rtěnkou a jdeš! (0)