Vaše rady, moje proměna

Co je lepší - krátké nebo dlouhé vlasy?

Nemůžu se rozhodnout jestli si nechat narůst delší nebo ponechat krátké vlasy. Já se cítím lépe v kratších. V delších byť jsem je dříve nosila si na sebe nemůžu zvyknout. Co myslíte, že je lepší?
Vlasy

kratke_ja.jpg

parucka.jpg

Rady

Mě osobně se krátké vlasy nelíbí, protože na mě působí tvrdě a nežensky. Tobě ale krátké vlasy sluší. Na té druhé fotce ti to tolik nesluší. Být tebou, tak si nechám vlasy narůst o pár centimetrů delší a zvolím nějaký krásný střih, který ti zvýrazní obličej. (10)
Dlouhé! (2)
Z těhle účesů se mi nelíbí nic. (2)
Podle mne by ti přistalo něco, jako na první fotce od Starry_girl - sice krátké, ale ne chlapský sestřih málem na ježka. A pokud je na druhé fotce něco "divně", tak bych ani neřekla, že vlasy - ale tvůj výraz á la raněná labuť. Pokud se budeš tvářit trochu optimističtěji, bude ti to hned slušet stokrát víc (2)
To druhé je paruka? Nějak mi to nesedí... (1)
Ahoj, na tobě se mílbí rozhodně víc kratší vlasy, ale je to možná tou druhou fotkou. Máš tam až moc romantický účes, a to ti asi moc nesedne. Možná bych uvažovala i nad změnou odstínu, teplejší odstín? (1)
Podle mého názoru ti víc sluší dlouhé vlasy, dokonce se mihl kolem monitoru přítel a tvrdí to samé (1)
Mě naopak se na tobě krátké vlasy velmi líbí, máš krásné oči, které ti s dlouhými vlasy zanikají. Stačí přidat nějaké výraznější náušnice, řídila bych se pravidlem čím větší tím lepší! (1)
Určitě krátké, v těch dlouhých vypadáš divně a starší. (0)
Výrazná krásná tvář pro krátký sestřih. Jen bych volila teplý tón barvy vlasů ( blond). (0)