Vaše rady, moje proměna

Co s jemnými a řídkými vlasy?

Co by jste mi poradili s mýma vlasama? Mám je hrozně jemné, ani jich nemám tolik (což jde vidět na fotce s culíkem). Vlasy se mi hodne rychle mastí, jsou bez objemu, pořádne nedrží a hlavne mi všude trčí nové vlasy :D Barva vlasů u hlavy je moje přírodní, nechávam je odrůst. Děkuji za reakce :) :)
Vlasy

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Rady

Délku zkracovat nemusíš, ale nech je postupně sestříhat. (7)
Prý řídké vlasy... Já nemám ani polovinu Trošku bych je zkrátila, ale rozhodně neprostříhavala, max. lehce sestříhala kolem obličeje. Na dodání objemu funguje fénování v předklonu nebo natáčení na velké natáčky. (5)
Mám stejný typ vlasů. Máš několik možností. Buď radikálně zkrátit délku a tím dosáhnout objemu, nebo po každém umytí natáčet na maxi natáčky. Také doporučuju light ombré - pramínky různě na hlavě nepravidelně v o tón světlejší barvě, na první pohled to skoro není vidět, ale dodá to účesu plastičnost a není ta barva tak jednolitá, ale přitom přirozená. S touto délkou ti ale objem neudrží, vlasy jsou příliš dlouhé a těžké. Já se odhodlávala několik let zkrátit délku, a teď jsem naprosto spokojená a všichni mi to chválí. Jo a taky rozhodně udělat nějakou patku, toto je hodně nudné, jsi mladá a hezká, tak je to škoda. Bude to určitě lepší než tenký ocásek, někdo prostě nemůže mít dlouhé vlasy (4)
Řídké vlasy tohle vůbec nejsou! Já bych jen prostříhala konečky a zavedla patku, jinak ti to sluší. (2)
Peg Peg
Tak řídké je nemáš, máš je hezké mě se líbí. Ale rozhodně nesestříhávej po celé délce, je to to nejhorší co můžeš udělat. Zbavovala jsem se takového sestříhání snad tři roky, než mi to dorostlo a já mohla vlasy srovnat. Trošku bych zkrátila ale klidně jen o kousek ať máš pořád dlouhé ale takové odlehčenější. Na objem pomáhá foukat těsně před doschnutím vlasů. Nechávám uschnout volně a až jsou jen jemně vlhké, tak přes hlavu dofoukám. No a práškový suchý šampon amica. Sice je špatné ho použít každý den ale dělá prostě objem. Takže když chceš být za hvězdu na nějakou akci, tak normálně naneseš klidně i na čerstvě umyté vlasy. Já ho používám dost často a problémy mi nedělá.(Říká se že vysušuje pokožku, tvoří lupy a dusí pokožku) Ale mě se taky mastí, takže se mi stihne pokožka promastit i přes suchý šampon. (2)
Máš hezké vlasy. A pokud ti moc nedrží, určitě si nepořizuj nějaký složitý účes. Taky to tak mám. Doma vlasy super, venku hned účes pryč.

Barvila bych jenom ton v tonu. Padne ti i ta barvička, co si ji necháváš odrůst. S barvenými vlasy se vždycky pracuje líp, až ti to odroste, bude s vlasy ještě horší pořízení

Já bych žádné radikální změny nedělala. (2)
Máš moc hezké vlasy.Jen bych je zastříhla tak o 5 cm.Určitě néé prostřihávat,mám taky jemné vlasy a když jsem si je nechávala prostříhat,tak působily že jich mám ještě mín.Když si budeš umývat hlavu,tak se fénuj v předklonu,to taky dodá objem.A kup si šampon u nějaké kadeřnice,ne ty drogérkové ,které vlasy akorát zatěžují.Barvu máš taky moc hezkou ,jde ti k očím a pleti. (1)
Barvu máš přírodní pěknou, takže tu bych určitě nechala odrůst a co se týče jemných a řídkých vlasů, tak to bych ti musela poslat mé foto, abys viděla, co jsou řídké vlasy splihlé u hlavy Vypadáš s rozpuštěnými dobře. Možná vyfoukání a zafixování nějakými přípravky pomůže, ale celkově kvalitu vlasů prostě nezměníš, někdo je má přilíplé u hlavy a někdo hřívu, že neví co s tím Jinak vlasů nemusíš mít málo, jen je máš řidší, ale žádný extrém, který by byl třeba řešit, to rozhodně není (1)
řídký vlasy opravdu nemáš, věř mi, já jsem měla tenhle stav po vysazení a přesně vypadaly jak říkáš děsně jemné a řídké to mám sama od přírody dost vlasů (každý mi to furt říká), problém je spíš v hormonech a asi i v celkkové péči o vlasy. Zaměřila bych se spíš tam a uvidíš, jak se vlasy dokáží dost změnit. (0)
Holka, ty vůbec nemáš řídké vlasy! Jsi moc hezká a délka ti sluší. Já bych vlasy jen trochu zkrátila a pak regenerovala konečky. (0)