Vaše rady, moje proměna

Co s řídkými vlasy?

Ahoj holky, před nějaký tím rokem mi vypadaly vlasy, opravdu hodně. Už jsem je dvakrát ostříhala po ramena, ale vždy dorostou do tohoto vypelichaného stavu. Jinak vlasy jsou jemné, vlnící se. Když je střihnu po ta ramena tak mi všude létají, překáží. Takhle dlouhé jsou zase ošklivé, jak jsou řídké. Co s tím? Nějaký nápad na střih? Jsem z nich už vážně nešťastná.
Vlasy

3745123.jpg

Rady

Ahoj Hanulkoo, mě tvé vlasy vůbec nepřipadají ošklivé... Ale využila bych toho, že se ti vlní a vlny podpořila. Možná trochu sestříhat a řídké konce zarovnat do jedné délky a zkusit ty vlny, hned budou vypadat objemnější (10)
Máš hezké vlasy,ale ty zvlněné řídké konce bych zastřihla.Sice přijdeš asi o deset cm délky,ale vlasy budou působit zdravěji. (2)
Nevím, jestli je to jenom tou fotkou, ale vlasy vypadají strašně suché a úplně bez lesku. Doporučila bych ti je podstřihnout a zregenerovat, podpořit vlny, protože jsou moc hezké. (2)
Kei Kei
Máš nádherné vlasy Rozhodně bych ale ty konce zastřihla. Můžeš zkusit třeba Biosil. Je docela levný a za mě 100% zlepšení Třeba ti pomůžou s tou hustotou rozhodně držím palce (0)
Máš moc hezké vlasy, přesně tohle jsem chěla po kadeřnici, prostříhat tak, aby ty konce byly tenčí, ale prý není dobré tohle dělat. Jinak mně tak dvojnásobně zhoustly vlasy, co jsem změnila jídelníček, hlavně přidala luštěniny, bílkoviny a zdravé tuky. Předtím mi nepomohl ani ten nejlepší šampon (0)
Mě se tvé vlasy líbí, možná bych je lehce "navlnila" celé a bylo by to (0)
Vlasy nosíš asi nejvíc rozpuštěné, že? Pak se odíraj o oděv a vypadají na koncích takto. Já je nosím po nejvíc nějak učesané (culík, drdol, cop...) a ty konce se neničí. (0)
Máš nádherné vlasy, sice konce maličko řidší, ale jinak moc krásné. Mě by se líbilo, kdyby jsi je ostříhala po lopatky a klidně do rovna-pro objem...když si je ostříháš po ramena jak píšeš, tak vlasy se mnohem více třou o oděv a potom se ničí konečky..ale kdyby jsi si je nechala ostříhat například po ty lopatky, tak se tolik třít nebudou . A navíc, když ti tak strašně rychle rostou nemáš co ztratit . A asi bych používala vyživující masky/zábaly a olejíčky do konečků. Hodně štěstí s proměnou! (0)
Ahoj. Na řídké vlasy ostříhání, ani nic jiného nepomůže. Pokud jsi je ovšem měla hustší dřív, tak ti musely vypadávat z nějakého důvodu. Chybí ti nějaké vitamíny atd. Vlasy musíš vyživovat zevnitř i zvenčí Pokud jsi například vegetariánka, bude to nejspíš tím. Záleží hodně na tom, co jíš a jestli dost piješ, to je první krok ke zdravým vlasům a dobrému růstu. Jinak používej vlasové masky nebo alespoň balzámy a to po každém mytí. Můžeš na konečky používat i olejíčky nebo vlasová séra, abys je neměla tak suché, na roztřepené konečky ale pomáhají pouze nůžky. Dobře regenerují třeba i rostlinné látky (henna, heřmánek...) a také působí dobře na vlasovou pokožku, což je dost důležité. Můžeš zkusit i nějaké doplňky stravy, třeba jsou důležité vitamíny A, B, E a F, kyselina nikotinová a pantotenová. Jinak se vyhýbej silikonům (-icone, ..), ty sice dávají iluzi zdravých vlasů, ale ve skutečnosti je zatěžují a tak padají víc. Používej kvalitní vlasovou kosmetiku, čti složení. Zkus třeba i rostlinné oleje (olivový, arganový, mandlový...). Doporučuji ostříhat co nejvíce zničené délky a začít se o vlasy hodně pečlivě starat. Hodně štěstí. (0)
Ty konce jsou sice trochu řidší, ale podle mě to zas až tak hrozné není. Já bych je ustřihla pod lopatkami, nechala bych si je zastřihávat pravidelně, aby jsi předešla těm konečkům, a né to nechat narůst a pak se divit prořídlým konečkům. Alespoň jednou týdně bych si udělala nějaký vyživující zábal nebo masku, aby vlasy byly víc vyživené. (0)