Vaše rady, moje proměna

Délka vlasů

Ahoj, chtěla bych poradit s délkou vlasů. Vždy jsem je nosila dlouhé, potom celkem delší dobu sestříhané viz foto č.1, pak mi vlasy tak nějak pomalu dorůstaly a nosila jsem je lehce sestříhané a polodlouhé - byla jsem i silnější a čím mám oplácanější obličej, tím vice vlasy "spláclé" u hlavy - foto č.2. A poslední je aktuální, kde mám vlasy už dost dlouhé a teď nevím, jak je nosit, zda si je nechat zkrátit jen trochu, nebo se vrátit k fotu č.1 a nebo nechat takto...
Vlasy

2008.jpg

2013.jpg

2014.jpg

Rady

A co něco takého? (6)
No nevím, těch vlasů máš opravdu strašně málo a u dlouhých to nevypadá hezky. Nejspíš bych je zkrátila a zkusila nějaké stylingové přípravky na objem, případně nosit v culíku.
Mimochodem, když jsi byla plnší, slušelo ti to víc, možná by nebylo na škodu přibrat pár kilo (5)
Nechala bych to dlouhé. (4)
No a nechtěla bys nejdřív popřemýšlet nad barvou ? Mne přijde, že tenhle "vanilkový" žlutý odstín se k tvé pleti absolutně nehodí, dělá tě zbytečně bledou a zvýrazňuje nedokonalosti. Délku bych vyřešila až následně - asi nějakým postupným objemovým sestříháním do obličeje. (4)
Dlouhé vlasy jsou fajn, ale Ty jich máš opravdu dost málo. Jsem také pro zkrácení a celkem razantní. Dát vlasům tvar a objem. Musím rovněž souhlasit s tím, že jako oplácenější jsi mnohem hezčí a působíš mnohem mladistvějším dojmem. Nemyslím, že je nezbytné vracet se úplně k postavě na fotce 2, ale trojka už je prostě příliš. (2)
Vlasy bych asi zkrátila a sestříhala, je pravda, že jich máš hodně málo. Než ale nad sestřihem bych také popřemýšlela nad změnou barvy, jestli je tohle přirozená (dle obočí asi ano), tak to chápu, ale asi bych vlasy trochu ztmavila a zvýraznila obočí (nic drastického, jen moc není vidět). Asi bych se také přiklonila k patce či ofině, máš poměrně vysoké čelo

Pode mě ale nejlépe poradí dobrý kadeřník, přeci jen je to jejich práce (2)
Mě se nejvíce líbíš na fotce 3, akorát bych něco udělala stím objemem nějaké sestříhání a přípravky na objem, foukání fénem a tak ale ta delší délka mi přijde lepší (1)
střih změnit určite. vysoké čelo dokáže zakrýt správná ofina. s tím ti nejlépe poradí v kadeřnictví. kadopádně by to chtělo změnu líčení, jestli chceš změnu tak by ses měla nejdříve zamyslet nad make-upem. obočí v tvém případě nemusí být moc výrazné. děláš dobře, že si děláš výrazné oči ale prosím- trošku jinak.. spíš nějké tmavší stíny a více nalíčené řasy.rty pak trošku přirozenější barvou. koukám, že bude potřeba make-up. ale hlavě vybírej jen světlý, narůžovělý. pokud si budeš dávat hnědé melíry tak ten make up bude nutností. dávám sem fotku s holčinou s nevýraným obočím. zkus odstín makeupu jako má ona..dávám sem fotku s holčinou s nevýrazným obočím. zkus odstín makeupu jako má ona.. (1)
Neřekla bych, že máte málo vlasů, to opravdu ne. Řídké vlasy vydají jinak. Máte je asi hodně jemné a prostě mají tendenci být upláclé. Já mám - myslím, stejný typ vlasů. Vždy jsem je nosila sestříhané a vždy jsem vypadala jako zmoklá slepice. Od té doby, co mám vlasy do jedné délky, vypadají objemnější. Sestříhané vlasy mají smysl pouze, pokud jsou vyfoukané, nalakované, natužené.

Ofina by Vám dle mého názoru vůbec neslušela, protože máte velké čelo, myslím, že by vypadala řídce, i když vlasy řídké nemáte. Čelo máte hezké, tak proč ho schovávat, jenom proto, že je trochu větší? Jsou ženy, které mají čelo skoro do půl hlavy .

Takže dlouhé vlasy do jedné délky, doporučuji já a trošku zvýraznit obočí... Bohužel my přírodní blondýnky se musíme holt více líčit (1)
Ahoj, máš opravdu dost řídké vlasy, takže čím kratší, tím lepší. Takže za mě 1 fotka. (0)