Vaše rady, moje proměna

Hledám střih vlasů pro svůj oválný obličej

Ahojte, mám prý oválný obličej a chtěla bych se nechat ostříhat. Akorát nevím jak (mikádo, ofina, úplně nakrátko, patku nebo jenom zastřihnout konečky a nechat, tak jak to mám, kdyžtak dopište, co by mi slušelo). Budu ráda za každou radu
Vlasy

IMG_20140527_181336..jpg

Rady

Doporučovala bych určitě nějaký objemový účes. Nestříhala bych o mnoho, prostě takové delší mikádko s boční pěšinkou. Nepřidá ani neubere ti na věku. Navíc si myslím, že ti bude stačit jen přetáhnout žehličkou patku, zbytek nech klidně vlnitý (nebo se mi teda aspoň zdá že máš vlnité vlásky), a potom použít trošku pudru na ten objem. Účes máš hotový za 15 minut a budeš vypadat dobře (16)
Mikádo nebo podkova by se mi na tobě líbily. A zvolila bych určitě nějaký druh ofiny, vzhledem k vyššímu čelu. (1)
Délku vlasů bych nezkracovala, naopak bych nechala dorůst, ale udělala bych "oboustrannou ofinu" - mírně sestříhat i z druhé strany ... Zkoušela si udělat jinak pěšinku? Uprostřed např? (1)
Určitě si nech ostříhat ofinu ,ta ti bude slušet a navíc máš dost vysoké čelo (0)
Myslím, že by si mohla vyskúšať aj niečo podobné. Na to vyššie čelo by som určite dala ofinku, či klasickú prestrihanú alebo doboku. (0)
Účes k oválu může být jakýkoliv, k vysokému čelu ofina, jinak mi nepřijde, že bys měla nějakou asymetrii v obličeji, takže ti bude slušet v podstatě cokoliv, záleží na tvém vkusu. (0)
Buď nějaká ofina, souhlasím, a nebo zkusit (ještě než se necháš ostříhat), jak by ti slušela pěšinka učesaná uprostřed. Přijde mi, že by ti to ten obličej opticky víc vyvážilo, takhle na stranu to stejně češe každá druhá. (0)
Já bych určitě zkusila patku, máš vyšší čelo a bude ti patka slušet Co se délky týče tak tu bych nechala, nejsem moc zastáncem krátkých účesů a k tobě se mi více hodí delší vlasy s patkou (0)
Souhlasím z TerezVv, takový mikádko by se mi k tobě taky líbilo Dá se říct že mám podobné vlásky jako ty...kadeřnice mi doporučila přesně takové mikádo, ale říkala jsem jí, ať to klidně ufikne na krátký mikádo a byla jsem spokojená. Teď jsem "na kluka" a taky spokojenost
Takže když to shrnu - určitě jsem pro mikádo, ať už se rozhodneš pro kratší nebo delší! (0)
Podkova a ztmavit barvu vlasů. (0)