Vaše rady, moje proměna

Hnědé nebo mahagon?

Ahoj. Chci se zeptat zda by mi slušela třeba i nějaká mahagonová barva? Jestli ne půjdu do hnědé asi tmavší, ale budu ráda za každý komentář či inspiraci
Ta fotka v červeném tričku už je starší
Vlasy

20150417_065404.jpg

20150417_065535.jpg

1292304_738400309507.jpg

Rady

Nevím, jestli by pro tebe byl mahagon ten pravý.
Z těch tvých fotek se mi líbíš v ombre. Podle mě by jsi u něho měla zůstat. (6)
A mně se nejvíc líbíš na té třetí fotce. To ombre nebo co to je se mi nějak nepozdává. (3)
ja by som išla do hnedej. skúsila by som stredne hnedú.podľa mňa tiež najlepšie vyzeráš na tretej foto. ale zase na druhej strane som za to že skúsiť sa musí všecko takže ak by si chcela skúsiť mahagón prečo nie. (1)
Rozhodně hnědá na třetí fotce! (1)
Já bych zůstala u tohoto, jen bych zjemnila ten přechod barvy. Ztmavit tu blond, nelíbí se mi osobně, když je to takový výrazný rozdíl. Vypadá to potom jako odrostlá blond.
Možná ta baylage (či jak se to jmenuje) nebo jen sombré. Prostě to zjemnit. Mahagon určitě ne a hnědou bych taky neztmavovala. (0)
Mahagon si myslím že by vám neslušel (0)
Mahagónová určite nie . Podľa mňa by ti svedčali tmavohnedé vlasy, lebo by ti krásne vynikli oči Keby si chcela svetlejšie tak skôr rozjasniť vlasy, ale tón v tóne ... (0)
Mahagon bych nedávala. Sluší ti ta světle hnědá. Vypadáš taková mladší a svěžejší (0)
Sluší ti světlejší hnědá. (0)
To ombré se mi na Tobě nelíbí a nejvíc Ti to sluší na třetí fotce. Tmavě hnědá na Tobě vypadá dobře a já bych si Tě klidně dovedla představit i v tom mahagonu. Máš hezký obličej, výrazné velké oči... Podle mě by Ti to slušelo. (0)