Vaše rady, moje proměna

Hodí se blond vlasy ke světlé pleti a světlým očím?

Ahoj, už dlouho zvažuju blond barvu. V pubertě jsem zkoušela středně hnědou, červenou i černou a ani jednu z nich už nechci, i když mi také docela slušely. Už 2 roky si vlasy nebarvím, ale mám chut' zase zkusit změnu barvy vlasů, tentokrát blond, jen se nemůžu rozhodnout mezi blond melíry a barvou. V poslední době si vlasy jen mírně zesvětluju pomocí Sunkiss Jelly od Lorealu a docela se mi ty světlejší vlasy líbí, myslíte, že by mi slušela i klasická světlá blond? Případně jaké líčení k tomu. Zvažuju tyto možnosti: 1. hustě udělané melíry, 2. blond barva (v tom případě určitě ne úplně světlou, spíš takovou přírodní blond), 3. melíry jen na vršku hlavy, ne hustě po celé hlavě. Co myslíte, že by bylo nejlepší? Nebo myslíte, že mi sluší barva jako na fotkách a nemám zesvětlovat? Moje přírodní barva je myší světle hnědá, plet' mám velmi světlou, oči také světlé - modrozelené. Jsem studený typ, nesluší mi teplé odstíny, takže určitě by mi neslušela zrzavá, medová blond atd. Bojím se blond proto, že jsem hodně světlá a moc by to splývalo se světlou pletí a očima, myslím, že bych nevynikla, co si o tom myslíte? Ráda budu i když napíšete něco k líčení, výrazně si líčím spíš rty než oči, v nude rtěnkách se vůbec necítím a ve výrazně nalíčených očích působím moc tvrdě.
Vlasy

13934873_10205765847.jpg

14064079_10205765846.jpg

13912408_10205642324.jpg

Rady

Já být tebou, tak si vlasy zbytečně neničím a nebarvím, protože takhle ti to sluší (8)
Melír do běla, ne žluta, by i podle mě moc slušel. Ale já sama bych do něj už nešla. Vlasům to dává zabrat. Jedině snad: jsou i přírodní blond barvy, ale jsem skeptik, na jaký podklad musí být, aby fakt byly znát. Nevím, nemám zkušenost Ale za mě ti to sluší i takhle, i v téhle barvě působíš hezky a jemně. (0)
Určitě se hodí, ale jen bych dala pár melírků, aby to vlasy tak nezničlio, jinak jsi hezká i s přírodními vlasy. (0)
Světla by ty slušela a jak si myslíš "že by to splývalo se světlou pletí a očima, myslím, že bych nevynikla" tak určitě ne já mám taky světlou pleť a svetlé vlasy ( přirozené ) a určitě to nesplýva (0)
Ve studené blond si tě umím představit, slušela by ti . Taky jsem hodně světlý typ a bála jsem se, že nevyniknu, ale opak je pravdou, rozzářila mě . Oči mám zelené, jen o něco málo tmavší, než ty. Maluju si oční linky, ovšem né černé, ale hnědé. Černohnědou řasenku, zdravíčka a rtěnku, buď růžovou, nebo lehce do hněda. Jo a samozřejmě obočí, které si dělám světle hnědé. Být tebou, jdu do toho. Jsi mladá, kdy jindy máš zkoušet změny . (0)
Tak ke světlému typu blond jde. Umím si to představit úplně v pohodě. Spíš bych se bála černé a hodně tmavé barvy. V tom světlý typ moc nevynikne. Leda, že je opravdu jako taková Sněhurka.. (0)
Já bych tž nebarvila, tato barva s Tebou fakt ladí, je to přirozené a s tou mírně teplou rtěnkou (leskem) vypadáš hezky. Jestli potřebuješ změnu, zkus poladit barvy v šatníku, je možný, že třeba nosíš nevhodný barvy pro Tvůj typ a pak Ti může připadat, že to není uplně ono. Dobré barvy blízko obličeje dokážou neuvěřitelně podtrhnout vzhled a nebo naopak dost zhoršit. (0)