Vaše rady, moje proměna

Jaká barva mi více sluší? ?

Ahoj :-) , prosím Vás o radu, nevím která barva vlasů mi více sluší, takový holčičí dilema :-D , děkuji za rady , nynější barva mých vlasů je hnědá, přemýšlím o blond, nevím si rady, jako malá jsem blondýnka,
Vlasy

IMG_20150112_184001.jpg

P061012_19.411.jpg

Mirova_oslava1.jpg

Rady

V blond vypadáš mladší. Zaměřila bych se spíše na obočí. Zvlášť, pokud jsi tmavovláska, tak bys měla mít obočí výrazné. Uvidíš jak prokoukneš. Hlavně žádné tenké obočí ala klaun. (10)
No, pokud se k té hnědé výrazněji nenalíčíš, tak jsi hrozně nevýrazná až "vyblitá". V té blond jsi jemnější. (3)
Blond je pro tebe přirozenější. V hnědé by jsi měla používat výraznější líčení, hlavně obočí. (3)
Určitě ta blond, na té poslední fotce ti to taky sluší, na té první je vidět, že jsi od přírody světlá - podle obočí a k tomu pak tmavé vlasy nevypadají moc dobře. (3)
Rozhodně blond, nechci znít morbidně ale v těch hnědých odstínech vypadáš jako utopenec. A rovnou poradím si pořídit tvářenku, hlavně né cihlovou nebo tu klasickou hnusnou hnědou ale jemňoulince růžovou nebo lehoulilince broskvovou. Budeš pak fakt kočka

PS: A pokud jsi přírodní blondýnka, byť tmavá tak tím tuplem! To je jako mazat ho*ínko na diamant! (3)
Jsem pro blond rozhodně, akorát bude asi problém tu hnědou hned tak stáhnout.. takže hodně štěstí (3)
blond (2)
Jednoznačně blond, zjemňuje, vypadáš v ní svěže a mladě ( na rozdíl od té tmavé ) . (1)
Blond (0)
Taky jsem pro blond, jde k tobě více, vypadáš v ní mladší a romantičtější, sluší ti a jde ti více k obočí, které by ovšem chtělo víc zvýraznit, třeba nějakým karamelovým odstínem. V hnědé jsi hodně bledá a nevýrazná. (0)