Vaše rady, moje proměna

Jaká barva mi bude slušet?

Ahoj. Chtěla bych změnu barvy, ale nevím co by mi slušelo. Na blond se barvim už několik let a už mě to nebaví. Mám strach z radikální změny, takže bych chtěla nejdříve zkusit nějaký přeliv, který se potom rychle vymyje. Na první fotce jsem já a na té druhé moje představa. Co myslíte? Pište tipy, jaká jiná barva by mi slušela :)
Vlasy

17806754_10206439769.jpg

3aa6d26948b947b0fb25.jpg

Rady

Tady toho bych se být tebou vůbec nebála, jako radikální změna mi to nepřijde vůbec, a myslím, že slušet ti to bude určitě (12)
Ahoj, ta představa nemá chybu, ale ty máš bohužel vlasy dost řídké v koncích, takže ten kýžený efekt jako má ta modelka na obrázku to mít nebude. Promiň ale je to tak, nemyslím to vůbec zle. Ta modelka má krásný dlouhý a hustý vlasy a tam to balayage co ona má suprově vynikne.
Ale v terénu vídám bohužel hooodně holek co mají řiďounké ocásky od častých experimentů a vypadá to fakt otřesně.Máš krásnou tvář, ta hnědá u hlavy to zvýrazní, má rada je nedělat s vlasy asi půl roku absolutně nic, jen každých 6 týdnů zastřihnout konečky a budeš mít přírodní balayage a vlasy se ti ozdraví, konce máš zesvětlený, takže bych to nechala tak. Jen bych se pokaždé šamponovala silver šamponem, bude to udržovat studený odstín a tak néjak propojí ty odrosty. Já to teď taky tak dělám, a v životě jsem neměla tolik komplimentů na vlasy. Normálně mě na ulici zastavili, že mám super barvu, co s tím prý dělám a kam chodím, a já řekla, že vůbec nic, že jsem jen na půl roku vynechala kadeřnici (1)
Já si také myslím, že ti to bude slušet.. také se barvím na blond a uvažuji o změně... ale spíše takový přírodní melír... trochu blond, trochu světle hnědé.... také můžeš vyzkoušet před radikální změnou na tmavou...také ty vysušené blond vlasy už jsou tak out. (0)
Taky myslím, že ti to bude slušet. Máš tmavé obočí, tak určitě i vlasy mohou být tmavší. (0)
svetlej preliv bude super (0)