Vaše rady, moje proměna

Jaká barva vlasů a jaké líčení?

Ahoj, pořád se nemohu rozhodnout, co by mi vlastně slušelo. Pleť mám bledou, do béžová, obočí se zlatavými odlesky. Nevím, jakou barvu zvolit aa jak se líčit. Předem děkuji za váš čas.
VlasyLíčení

IMG_20160924_162154_.jpg

IMG_20160924_162012..jpg

Rady

Mně by se k tobě líbily světle hnědé vlasy nebo i třeba hnědo-zrz. Co se týče líčení tak nějaké přírodní barvičky - hnědá, béžová, zlatá popřípadě i zelená. (1)
Ahoj, líbila by se mi na tobě hnědá barva vlasů, od světlé po tmavší odstíny. U líčení bych zvolila zvýraznění úst - nějaká hezká růžová rtěnka, u očí linku nebo jemné stíny a trošku korektorem zakrýt kruhy pod očima. (0)
Vzhledem k obočí s nazrzlým podtónem bych se vyvarovala blonďatým odstínům... střih podle těchto fotek doporučit nelze a tvá nynější barva také není vidět, ale světlejší hnědá, třeba s měděnými tóny by mohla být fajn. Co se líčení týče, na denní líčení bych volila trošku korektoru, make-up nebude potřeba a držela bych se se stíny přírodních tónů jako odstíny hnědé, šedé a béžové nebo třeba bronzové (zlatá by byla hezká na večerní líčení)... klidně linky a rtěnku nebo lesk. Osobně nejsem velkým zastáncem tvářenek, bronzerů a rozjasňovačů, už jen proto, že většina žen je nesprávně používá a spíše pak vypadají jako omalovánky... raději volím přirozenost, což přesně nanesená tvářenka tak úplně není, jak tvrdí spousta jiných vizážistů... možná bych zvolila broskovou nebo přirozeně růžovou tvářenku, ale hlavně to nepřehánět, je to individuální, já ji třeba na den nenosím. (0)
Ahoj,

určitě ne blond. Držela bych se přirozenosti. K očím by se hodila hnědá barva, možná bych zaexperimentovala i s tmavším odstínem, ale nepřeháněla bych to, abys nevypadala moc tvrdě. Myslím, že by ti slušela přirozenost. Tj. klidně použít jen řasenku a o stupeň či dva tmavší rtěnku nebo lesk. Já ráda používám konturky na rty. Na denní líčení světlejší barvy. Zelené stíny, oranžová, cihlová, světle hnědá, zlatavá i světle šedá. Nějakou spodní linku, ale musím říct, že se mi na tobě líbí přirozenost. Obočí bych nezvýrazňovala. Tvářenku také nepotřebuješ. (0)
Podle fotek vypadáte spíš tlumeně možná do teplého typu. Zkusila bych nějákou mírně teplou spíš tlumenou barvičku na rty, jak to bude vypadat. (0)
Mně by k tobě seděla světlejší barva vlasů, ale ne zcela blond, spíš nějaká hnědá, popř. s melírky. Líčení - v přirozenosti je krása, tzn. pouze řasenka, lehký make-up, hnědá nebo zelenkavá tužka na oči, lesk na rty. (0)