Vaše rady, moje proměna

Jaká linka pro menší oči?

Která linka si myslíte, že by slušela? Mám menší oko, vím, že linky ho ještě zmenší, ale zase dost zvýrazní, proto bych je chtěla začít používat . Na první fotce jsem já a na ostatních linky, které by se mi líbily ... Děkuji všem za rady
Líčení

lin4.jpg

lin1.jpg

kkkkk.jpg

Rady

Pokud chceš oči opticky zvětšit, myslím, že tento tutoriál hezky ukazuje jak na to. (7)
U menších očí bych dělala pouze linku nahoře. Linky všeobecně sednou hodně lidem a na tobě si je umím představit dost dobře Určitě ale nezapomeň na světlý stín do vnitřního koutku aby sis oko opticky zvětšila (4)
Pokud máš menší oko, tak linka dole i nahoře zvýrazní, ale ta horní by neměla začínat od vnitřku oka, ale spíše jí dokreslit jen do stran tak, aby to vypadalo souměrně. Případně nějaký jemný stín na oko a do vnitřku oka něco takového jako na obr.č.2, který jsi přidala.. (3)
Ten obrázkový tutorial vložený níže to ukazuje skvěle. Do spodní vnitřní linky bych ale místo bílé použila tělový odstín, třeba Catrice dělá tužku přímo k tomu určenou ("Inside eye highlighter pen"). A vrchní linku trošku protáhnout ven, to dělá divy. (1)
doporučuji pořídit bílé oční linky do "vnitřku" oka-oko vypadá opticky větší a potom klasicky černou linku, klidně jako máš namalované ty nebo slečna na druhém obrázku (0)
Pokud linku, tak určitě co nejtenčí, popřípadě protáhnout ven z oka, což ti udělá to zvýraznění, ale silné linky určitě nedělej. A spodní také co nejtenčí nebo radši vůbec, orámované oko linkou oči hodně zmenšuje. Spíš bych se zaměřila např. na černé kouřové líčení, které nahradí linku, ale oko hezky zvýrazní (0)
Mala by si vyskúšať líčenie presne ako más na druhom obrázku. Linku môžeš skúsiť len zhora a na spodnú linku dať bielu ceruzku ešte. (0)
Na menší oko bych dala tenkou černou linku a světlý stín do vnitřního koutku. Nebo klidně nějakou světlou třpytivou linku (0)
Zdravím, zrovna před pár dny jsem o tomto tématu četla, kosmetička radila hnědou linku, která prý oko opticky projasní a zvětší, lehce rozmazat, a na spodní víčko přidat pod řasy světlejší stín. Do vnitřního koutku buďto tu bílou, lehce, rozmazat, nebo tělovou, přirozenou. Asi to je třeba vyzkoušet - třeba si nalíčit každé oko jinak a hned je to vidět. (0)
já bych zůstala u decentní.. moc hezky sis to nakreslila, mně to ani po letech nejde (0)