Vaše rady, moje proměna

Jaké doplňky k fialovým šatům

Prosím o radu - jaké doplňky k dlouhým fialovým šatům? Boty, kabelku, nějaký vršek a bižuterii? Jdeme na svatbu a chtěla bych i trochu ladit s manželem a synem. Manžel bude mít černý oblek, bílou košili a fialovou kravatu. Syn (10 měsíců) bude mít tmavě šedé kalhoty, bílou (né sněhově bílou) košili, fialové kšandy a motýlka. Logicky mě napadla černá, ale nemám z toho moc dobrý pocit - jestli by to nebylo už moc tmavé na svatbu. Potom mě napadla béžová/nude barva - v této mám nejpohodlnější boty :)
Oblečení

ate.JPG

Rady

Já bych volila stříbrnou - klidně výraznější stříbrné náušnice a stříbrné psaníčko do ruky, jinak už žádné šperky. Šaty pokud máš až na zem tak na botách si myslím zas tolik nesejde (2)
Souhlasím s aliczechx. Stříbrná to osvěží a je to i sváteční barva. Já sám nosím fialovou často a nejčastěji ji kombinuji s bílou, takže krom stříbrné by mohla být i bílá. (1)
souhlasím taky bych šla do stříbrné. Sama mám taky fialové šaty (krátké) a s kombinaci se stříbrnou to vypadá pěkně. (0)
Já také souhlasím se stříbrnou, ale zlatá barva by mohla být ještě lepší, je to teplejší odstín..taky záleží na barvě vlasů, blondýnkám více sluší zlato a tmavovláskám stříbro (0)