Vaše rady, moje proměna

Jaké líčení pro hnědé zapadlejší oči?

ahoj holky,
už mi docházejí nápady jak se líčit a tak Vás žádám o radu, jaké líčení na běžný den a na večer byste mi doporučily vy? Mám oříškové oči a jsou trošku zapadlé. Na této fotce vypadají oči, že jsou hodně zapadlé, ale je to jen blbou fotkou a tím, že se hodně usmívám na ní, ve skutečnosti je tolik zapadlé nemám. Děkuji za rady všem

Fotku rozklikněte
Líčení

522511_2814120353261.jpg

Rady

Hned mě napadla Catherine Zeta-Jones , zkus se inspirovat jejím makeupem

Poradila bych tenoučkou černou linku, hned nad ní perleťový nebo hodně světlý (klidně bílý) stín..rozdíl musí být vidět na té části víčka,která je ještě vidět u zapadlých očí

Jinak to, že se nemáš líčit stíny, protože u zapadlých očí nejsou vidět, je samozřejmě nesmysl - víčkem pohybuješ, mrkáš..nejsi had Lidi tvoje líčení vidí z různých úhlů pohledu,nejenom tak,jak se vidíš ty v zrcátku. (4)
Taková proměna se spadlými víčky už zde byla a v podstatě je jedno, jestli máš oči hnědé nebo třeba modré. Jakékoliv oční stíny jsou asi zbytečné, když nejsou vidět a doporučila bych jen oční linky a např. na večer maximálně černé kouřové stínování. (3)
Švestková, lehce růžová, zlatá, čokoládová, meruňková, stříbrná, tmavší odstín zelené. Nedělat černou tmavou dolní linku spíše něco do hněda a rozmazat klidně i pomocí stínů. Do vnitřního oka klidně tmavší barvu třeba tu švestkovou a zbytek doladit světlejším odstínem. (1)
Podle mne, je vhodné líčení světlounkými barvami, hlavně bílá by měla být základ a pak stínovat například světle růžovými stíny, nebo světle modrými, ale bílá by tam měla být vždy, opticky zvětší oko (1)
Ahoj, bych dala spodní linku bílou, opticky to zvětší oko, a nahoru bych dala béžové stíny a rozmazala konce do ztracena, a pak bych udělala tenkou linku pouze černýma stínama a lehce dokreslila obočí a udělat ho užší (1)
Myslím ,že pre hodne zapadnuté oči je výrazné líčenie zbytočné ,pretože nevynikne. Ja by som si byť tebou kúpila linky rôznej farby. Aké sa ti páčia a aké si trúfaš dať.Vnútorné kútiky stačí prejasniť bielym alebo zlatým tieňom. Na večer by som linky doplnila umelými riasami. (0)
U zapadlých víček se maluje prostor nad víčky, aby se oko opticky zvětšilo... Na youtube je spoustu návodů "how to make up hooded eyes" (0)
Linka ti sluší, ale zkus třeba zlaté a hnědé stíny postupně vystínovat (0)
Na fotkách vůbec nejdou vidět víčka. Pokud by jsi je měla opravdu takto zapadlé, tak je zbytečné je čímkoliv líčit, protože by stíny stejně nebyly vidět. (maximálně řasenku nebo linky). Nepřemýšlela jsi o prodloužení řas? Myslím, že by to zapadlým očím opticky pomohlo. (0)
Já bych doporučila světle růžové stíny nebo světlé zlaté stíny na prosvětlení a zvětšení víčka (0)