Vaše rady, moje proměna

Jaké líčení pro hnědé zapadlejší oči?

ahoj holky,
už mi docházejí nápady jak se líčit a tak Vás žádám o radu, jaké líčení na běžný den a na večer byste mi doporučily vy? Mám oříškové oči a jsou trošku zapadlé. Na této fotce vypadají oči, že jsou hodně zapadlé, ale je to jen blbou fotkou a tím, že se hodně usmívám na ní, ve skutečnosti je tolik zapadlé nemám. Děkuji za rady všem

Fotku rozklikněte
Líčení

522511_2814120353261.jpg

Rady

Já bych osobně nedávala černou linku, ale bílou na vrchní víčko. Pak už bych jak píšou ostatní stínovala oblast pod obočím a to nějakou hnědou, popřípadě růžovou nebo meruňkovou. (0)
Pro zapadlé oči se doporučuje, že pod obočí a na pevnou část víčka by neměly přijít třpytivé stíny, jen na pohyblivé víčko a do vnitřního koutku. Stíny třeba tělové a okolí očí prosvětlit tekutým korektorem. (0)
Dala bych světlé třeba třpytkaté stíny nebo by se mi líbila například bílá třpytivá linka. (0)
Do koutku oka bílou a na druhou stranu udělat tzv "véčko" tmavším stínem... Oko se otevře a bude působit větším dojmem. (0)
Mám stejný tvar víček i barvu očí a největší úspěch mělo líčení podle tohoto tutorialu https://www.youtube.com/watch?v=Yw1Gb8xzXOI. Ale vůbec nepoužívám řasenku na spodní řasy, ani nedělám spodní linku - mám pocit, že líčení jenom horního víčka to oko vytáhne nahoru. No a na ples pomůžou i umělé řasy, i když mám vlastní dlouhé dost, tak je to přece jenom rozdíl a zase to vypadá o chlup líp. (0)
Ahoj Minnies, pokud chceš, aby tvoje oči vypadaly opticky větší, tak určitě doporučuju tělové krémové oční stíny na pohyblivé víčko, rozmazat do ztracena (aby stíny nekončili hned v ohybu, ale přirozeně kousek nad ním) a pod spodní linii řas nanést třpytivé stíny (nejlépe béžové nebo do zlata), horní linii řas zvýraznit nejlépe tenkou gelovou linkou (hnědou, aby linky nepůsobili tvrdým dojmem) a protáhnout jí mírně za vnější koutek oka. Do koutku nanes rozjasňovač, natoč si pomocí kleštiček horní řasy a nanes na ně pár vrstev řasenky, ale pozor aby se ti řasy neslepily (případně je rozděl pomocí kartáčku nebo něčeho špičatého), spodní řasy nemaluj.

BTW: Pokud chceš docílit ještě většího otevření oka, tak se neboj přirozeně vypadajících umělých řas, klidně jen velikosti S, nejlépe s průhlednou základnou (to je ten pásek ke kterému jsou řasy připevněny.. vyrábí se ještě černý, ale ten je více viditelný, vhodnější spíše na večerní akce.) a k přilepení, použij průhledné/čiré lepidlo (může být i bílé, které po nějaké době zprůsvitní)
Omlouvám se za případné gramatické chyby, ale nejsem Češka . (0)