Vaše rady, moje proměna

Jakou barvů vlasů zvolit aby mi slušela

Zdravím,chtěla bych změnit barvu vlasů,ale vůbec nevím,která by mi slušela nejvíc.měla jsem už na hlavě snad každou barvu-zrzavou,červenou,hnědou,světle hnědou,černou..Teď bych chtěla černou s blond ombré,ale nevím,jestli mi ta blond bude sedět,protože mám hnědé oči a světlou pleť.Bojím se abych nevypadala jako přebarvená cigánka :D Přikládám foto,snad někdo poradíte,děkuji :)
Vlasy

12736114_79820763028.jpg

Rady

Líbily by se mi na tobě k těm tvým tmavým kukadlům tmavě hnědé vlasy (a případně to ombré). Černá je na tobě moc tvrdá, podle mě (7)
Pokud zvolíš studený odstín blond, jako přebarvená cigánka nebudeš. Navíc když máš tmavé kořínky a délky světlejší, stejně nepůsobíš v globále jako blondýnka. Pokud se tedy nakonec rozhodneš pro ombré, vyber si fakt co nejlepší kadeřnictví, aby ti nezničili vlasy. Černá se stahuje hodně špatně. (1)
Podle mě by ti slušel studený odstín blond,možná s nádechem do šeda,do stříbrna,něco takového. Naopak blondýnky s tmavýma očima se mi líbí a jak ciganka nebudes . A tuto ledovou blond dát do ombré stylu s tím,že nahoře bych začínala nějakou tmavší a postupně to šlo do té ledové...to podle mě bude vypadat moc pěkně (1)
Kaštanová (1)
máš jemný obličej, tudíž tmavé obočí a černé vlasy ti nesluší, jdi do světlejších barev než je černá (1)
Ahojky, myslím, že se nemusíš bát ani světlé barvy...já mám taky hnědé oči a tmavě hnědé vlasy jako ty a pleť dost světlou. Pořád jsem chtěla blond, ale bála jsem se přesně z toho důvodu jako ty začali jsme postupně melírovat a na požadovanou barvu jsem se dostávala melírováním docela dlouho... teď jsem si na blond hrozně zvykla a k mojí se mi nechce vracet kdyžtak mrkni ke mě na fotky...mám tam původní barvu i současnou (0)
Myslím, že tmavě hnědá barva by ti moc slušela. Blond určitě ne, ani černá. (0)
Podle mě je jedno jakou máš barvu pleti, kolikrát spíš vypadají jako obarvené cigánky hodně opálený holky. Mě by k tobě šla černá s hodně fialovými až červenými melíry. Ale netuším jestli se to ještě nosí. (0)
Líbila by ses mi jako blondýna. (0)