Vaše rady, moje proměna

Jakou barvu vlasů

Prosím o radu, jaká barva mi bude sedět. Moje vlastní barva je hodně světle hnědá. Roky jsem nosila blond melír, pak jsem kvůli špatné kvalitě vlasů přešla na blond barvu a následně na hnědou. Jsem už půl roku s hnědými vlasy a pořád jsem si nezvykla. Kvůli kvalitě vlasů bych raději zůstala u tmavší barvy, ale mám pocit, že mi nesluší.
Vlasy

foto.jpg

foto_2.jpg

294084_2833107716853.jpg

Rady

Zdaleka nejvíc se mi líbíš na třetí fotce - naopak, ta hnědá mi přijde jako dost nešťastná volba. Pokud máš svou barvu hodně světlou, jak píšeš, možná by byl řešením jemnější ne tak hustý melír, který by ti rozzářil obličej a zároveň tolik neničil vlasy. (17)
Mně osobně se líbíš nejvíce na třetí fotce. Ta blond ti tam podle mě sedí nejvíce. I ta délka vlasů se mi tam zamlouvá. Každopádně je to na tobě co se ti líbí nejvíc (1)
Mě se líbí prostřední fotka (0)
Ta hnědá tě dělá nevýraznou a asi není moc šťastná... co zkusit neco svetlejsiho, ale treba do měděný, nemyslím zrzavou. Nějaký odstín jako na fotce...myslím že by pleti lichotila (0)
Ta hnědá fakt moc nesedí... vrátila bych se na blond.. taky jsem blond, taky jsem experimentovala, ale hnědá mi taky neseděla... byla jsem - jak píšeš - takový nevýrazná, šedá myška.. bohužel všechny barvy ničí vlasy, blond obzvlášt.. ale co bychom pro krásu neudělaly, že... používej masky, olejíčky, a bude to dobrý! (0)