Vaše rady, moje proměna

Jaký odstín blond?

Ahoj, jsem sice přírodní brunetka, ale cítím se lépe v blond. Bohužel neumím na sobě posoudit, jaký odstín blond by mi slušel. Jsem otevřená, možná více jak otevřená xD, extrémům, takže jsou nyní platinové, ale občas mám pocit, že to ke mě úplně nesedí. Na druhou stranu zase nechci nějakou nevýraznou barvu. Poradíte? (Pokud máte nápad na úplně jinou barvu, klidně napište, můžu to taky zvážit) Děkuji.
Vlasy

dfsdfs.jpg

Rady

Tohle není platina Navíc by ti podle mě stejně neslušela. Jinak si myslím, že by ti k takto výrazně nalíčeným očím sedl spíše nějaký tmavší odstín, holky tu radily něco do zrz a myslím, že by to nemuselo vypadat vůbec špatně, třeba taková nějaká zlatavá blond... tu bych si na tobě dokázala představit. (8)
Ahoj.. No podľa mňa ti takýto svetlý blond vôbec nesedí, ale neviem si ťa predstaviť ani v moc tmavej..Na fotke máš pleť s ruźovým tónom a tá ti vôbec nepasuje k farbe vlasov..Keď už tak by si podľa mňa mohla celkom dobre vyzerať v tmavej blond alebo svetlohnedej. (6)
Podle mě to nemáš vůbec platinové, ale to je mimo téma. Podle mě se k Tobě blond vůbec nehodí a je hodně nepřirozená líbila by se mi na Tobě nějaká světlý hnědá klidně střední hnědá s nádechem do červena/fialova. (4)
Já bych to viděla na nějákou stř. hnědou ale z té jedné fotky si netroufám říct jestli spíš chladnější nebo teplejší. Ale ta jednolitá blond působí uměle a dělá Tě hrozně do růžova. (1)
Za mě nějakou zrzavohnědou barvu, ale spíš víc do zrz (1)
Já bych doporučila hodně výraznou zrzavou, klidně silně do červena. Budeš mít zdravou barvu v obličeji. (1)
blond ti nesedí, šla bych na hnědou (1)
Abych byla upřímná, tak se mi na tobě ta blond prostě vůbec nelíbí, vzhledem k obočí a očím bych ti poradila jantarovou nebo oříškovou hnědou, víc vynikneš (0)
Jak už řešíš v novější proměně - ta zrzavá fakt není špatný nápad a moc se mi líbí odstín, který tady na fotce vložila Lady Flame. Myslím, že by Ti to slušelo víc než blond (i když Tvoje fotka v profilu se mi líbí mnohem víc než tady ta v proměně, takže já rozhodně neříkám, že blond Ti vůbec nesluší!) (0)
Dala bych středně hnědou s nádechem do skořicova víc ti tak vyniknou oči (0)