Vaše rady, moje proměna

Jaký odstín světlé blond?

Ahoj, ráda bych na podzim postupně přešla na světlou blond/platinu. Přirozeně mám tmavohnědé vlasy, poslední dva jsem nosila různé varianty tyrkysové, jeden čas byl u kořínků žlutý neon (viz foto) :) ale nějak cítím, že je čas na změnu a o světlé jsem už několikrát uvažovala- ale přes veškeré své experimenty zrovna ze světlé mám respekt. Vím, že většina lidí zde je spíše konzervativní, ale já jsem poněkud extravagantní typ a o návratu k přirozenosti v tuhle dobu neuvažuju (to počká na děti). Jsem zimní typ, moc se neopálím, obočí mám tmavé (ale řídké a krátké, takže si ho dokresluji), oči modré. Líčím se výrazně, ale dost to měním podle stylu oblečení. Poprosila bych vás o radu, jaký odstín světlé blond/platiny, by se podle vás k mému typu hodil? Dávám příklady, ale budu ráda i za vaše další typy :)
Vlasy

Image.jpg

blond1.jpg

5_icyplatinum.jpg

Rady

jednoznačně studený ton, třeba něco takového, ale počítej s tím, že ti to hodně zničí vlasy. (8)
Žádný. Tobě prostě sluší hnědá! Jsi v ní naprosto přirozená (takový nádherný řecký typ). V blond vypadáš starší a daleko víc Ti v ní vynikne větší nosík. (6)
Souhlasím s true, že tmavá u hlavy ti vyloženě jde a delá tě hooodně pěknou! Chápu, že chceš ale změnu. Máš pěkný obličej a hodně by ti šla barevná kombinace jak nosí malá Kardashianka Kylie prostě tvoje tmavá+uplně studená modrá/tyrkys. Zvýraznily by se ti oči, jinak pokud chceš vyloženě blond, tak uplná bílá až šedá platina, nic mezi. (3)
Tak teď jsem se nad radami některých slečen dost zhrozila.

Nicméně v první řadě si dovolím naprosto nesouhlasit s talinkou, v hnědé vůbec zobyčejnit nemusíš ba naopak, můžeš být extravagantní i přírodně Podle fotky soudím, že máš dost tmavé obočí, takže by kontrast mezi ním a blond vlasy byl příšerně bijící do očí (takže by sis kromě vlasů ještě musela zesvětlit obočí). Jakožto tmavovláska by si musela při nejlepším k prvnímu barvení použít peroxid a ten vlasy ničí, takže je sice fajn, že by si byla blondýna, ale domnívám se, že roztřepené konečky a lámavé vlasy by už tak parádní nebyly. Ale pokud i přesto stále uvažuješ o světlých vlasech, tak se zamysli nad svým líčením, brunetky obecně snesou větší nános make-upu, takže jakožto blondýna by si musela hodně ubrat a nebo zůstat u momentální formy líčení a vypdata, jakožto vhodná kandidátka na post společnice v nějakém nočním klubu
BTW: nezapomeň, že by tě udržování platinové barvy stálo mnoho úsilí.. různé zesvětlovací kůry a stříbrné šampóny proti žlutým tónům, které by tě zaručeně neminuly.
Tkaže shrnutí: Zvol si hnědou, která může postupně přecházet do červené a asymetrický střih dle tvého výběru Tam se meze v malování obličeje nekladou

Omlouvám se pokud mám někde gramatickou chybu, ale nejsem češka, tudíž to pro mě je o něco složitější . (3)
Tak za mě hnědou určitě ne ! Zvýrazňuje nedokonalosti pleti a člověk vypadá obecně starší. Pokud nelže ta první fotka, a máš takovýto super barevný tón duhovek, do studena, tak bych dala světlou blond, severský typ. A trochu ubrala barvy obočí, ale nechala ho mírně tmavé. (3)
Tak za mě hnědá určitě ne - zobyčejníš.. Já bych volila buď úplně bílou blond nebo do šeda/stříbrnou Ale mně by ses hrozně líbila v nějaké pastelové barvě.. Třeba s nádechem do lila.. (Toho jde docílit obyčejným šamponem - třeba daddy-o od lush - když už máš ale blond vlasy a po pár umytích je to dole, když teda šampon přestaneš používat )

Jinak - jsi hrozně krásná (2)
jsem pro barvy, co dávala talinka. Hnědá sice vypadá pěkně..ale jsi extravagantní typ..přirozená barva by tě zbytečně utlumila. Navíc se šedou nebo fialkovou barvou si můžeš dovolit i výraznější MU- oči i rty. S hnědou hlavou by jsi bodle mě působila moc zmalovaně.
Na vlasy to sice balzám nebude, ale ty očividně dost stříháš nebo vyholuješ...takže jsi v poho (2)
Já musím ocenit to ucho na prostřední fotce Je vidět, že se extravagance nebojíš a asi budeš mít i smysl pro humor Jinak mě by jsi se líbila víc v platině, nebo zkrátka ve světlých odstínech (1)
Buď hnědá, protože Ti prostě jde už tím že přirozeně jsi do tmava viz obočí. A nebo, když by byla blond tak ta první spíše teplá, né uplně býlá (1)
Jednoznačně hnědá, v té jsi šmrncovní (1)