Vaše rady, moje proměna

Jaký sestřih vybrat

Zdravím:) Už delší dobu přemýšlím co s vlasy,jelikož je mám docela jemné,suché a takové nijaké. Přítel říká,ať jdu na krátko,ale docela se toho bojím. Mám svoji barvu,ale dříve jsem je docela často barvila a možná tím jsou tak zničené. Mám je prostříhané,ale to byla asi špatná volba,když mám docela málo vlasů:) Tak nevím,jestli je nechat dlouhé,nebo nějaký sestřih??:)
Vlasy

P9091079.JPG

P9091072.JPG

Rady

Dej na přítele, myslím že něco takového by ti slušelo (8)
Já myslím, že ti mikádo slušet nebude - podle fotek předpokládám, že jsi spíš přírodní typ, moc se nelíčíš a tak - a k tomu krátké vlasy nejdou, budeš vypadat jako kluk. Což by byla škoda.
Být tebou, tak nechám vlasy odrůst - pravidelně každý měsíc zastřihnout konečky o jeden- dva cm, časem se zbavíš nešťastně zvoleného prostříhání i zničených vlasů. A nutností je kvalitní péče o zničené vlasy. Chvíli to bude trvat, pravda, ale podle mne lepší, než ostříhat. (3)
Taky nemám ráda krátké vlasy,ale ty už takhle je nemáš moc dlouhé a kvalitou vypadají hrozně. Určitě bych srovnala do stejné délky a začla pořádně vyživovat (2)
Určitě zkus krátké mikádo vypadá super. Sama jsem měla vlasy do půlky zad a po radách přítele jsem šla na krátko. První týden jsem si na sebe nemohla zvyknout, ale teď? Mám kratší mikádo rok a půl a jsem velice spokojená (1)
Krátké vlasy vyžadují mnohem víc stylingu a u zničených vlasů vypadají krátké účesy blbě, takže určitě krátké nee. Spíš se zaměř na pořádnou regeneraci a výživu, zastřihni konečky, dávej si masky, olejíčky atd. Jinak mi nepřijde, že bys měla málo vlasů já bych klidně prostříhala trochu víc, aby ti to nedělalo ty boule (1)
Vždyť ti to s dlouhými tak sluší! S krátkými to sice nebude špatné, když jsi tak jako tak hezká, ale nebude to takové, nebude to ono. :/ Být tebou: zachovám barvu a raději zapracuji na vzpruze a navrácení zdraví vlasům. Hodně štěstí! (1)
Určitě bych je nechala dlouhé a zregenerovala je. Třeba nějákou maskou na přírodní bázi, super je maska s arganovím olejem a dávala bych určitě olej před česáním. Jinak bych počkala co to udělá a jestli se ti vlasy neumoudří a pak bych zapřemýšlela o poradě s kadeřnicí. (1)
Stříhat na krátko bych určitě neradila. Zastřihla bych konce, zaměřila se na zlepšení kvality vlasů, pravidelně zastřihávala a nechala trochu dorůst. Když budeš pravidelně zastřihávat a zaměříš se na výživu vlasů, jejich kvalita se časem zlepší a budou tak vypadat lépe i delší. Ale musíš vydržet a zastřihávat a pečovat o ně opravdu pravidelně. (1)
Mně (a myslím, že většině mužů i žen) se krátké vlasy nelíbí, takže ti to doporučovat určitě nebudu Zaměřila bych se spíš na správnou úpravu vlasů a hlavně regeneraci, aby vypadaly zdravěji. Barvu bych určitě nechala přírodní max. zkusit Hennu, ta by ti mohla pomoct i ke zdravějšímu vzhledu Nepřijde mi, že bys měla málo vlasů, vypadají docela hustě. Nechala bych zkrátit konce a nějak obnovit stávající střih (přijdou mi přerostlé), ale nic víc bych se v tom nevrtala... (0)
Nevím jestli to je špatně vyfocenou fotkou ale zezadu mi tvé vlasy přijdou hodně zničené a zepředu tolik ne. Rozhodně bych na tvém místě vlasy nezkracovala. Spíše bych se zaměřila na péči o ně. Nechala bych si je jen mírně zastřihnout a věnovala bych více péče a času kvalitě a regeneraci vlasů. Až se ti zlepší kvalita, pak bych teprve řešila sestřich a účes. V poškozených vlasech totiž vypadá blbě každý účes bohužel. (0)