Vaše rady, moje proměna

Jaký účes pro kulatý obličej s řídkými, jemnými a mastícími se vlasy

Chtěla bych poradit mám velmi jemné vlasy které jsou docela hodně řídké a řekla bych že se až nepřirozeně moc mastí.Snažím se brát vitamíny a používám kvalitní vlasové prostředky z kadeřnických potřeb.Řídkost vlasů se postupně zlepšuje ale je to běh na dlouhou trať.Proto bych chtěla od Vás co jste zkušené poradit jaký účes by se ke mně hodil a popřípadě jaká barva.Děkuji moc
Vlasy

WP_20141003_017.jpg

WP_20141003_025.jpg

Rady

To je Tvoje přirozená barva? Řekla bych, že k Tobě jde pěkně, možná přidat pár blonďatých proužků? Spíš se mi moc nelíbí to líčení. Zaměř se na dobrý mejkap, který pěkně sjednotí barvu pleti a hlavně ne ty černé linky, dodávají Ti moc tvrdý výraz, líbily by se mi na Tobě nějaké hnědo - růžové stíny.
Vím, že ses ptala na vlasy, tak snad neva, že jsem psala i o líčení. (13)
Také bych sjednotila barvu vlasů, ale ve stejném tonu, jako máš ted. A souhlasím se změnou líčení, něco jemnějšího. posílám foto střihu, který by ti podle mě slušel a i líčení, jako je na foto. Pro inspiraci (3)
Dělku máš celkem dobrou možná bys mohla mít trošku delší vlasy na prsa. Zkus nějakou vlasovou vodu jestli by Ti nepomohla na ty řídké vlásky a barvu máš pěknou nechala bych jí jen možná trochu sjednotila odstín, aby jsi ten v délkách měla všude (1)
Protože tvé vlásky jsou opravdu jemné, tak nebudou lepší ani kvalitnější, když je necháš dorůst. Já naopak radím ostříhat a oživit hnědým melírem. Taky si pohraj s líčením, jak psala Ellenuschka - a budeš kočka. (1)
Barva vlasů podle mě není vůbec špatná a délka je taky v pohodě, možná trošku lepší střih ale v zásadě tak jak to máš to je opravdu dobré - doporučila bych vlásky po umytí vyfoukat přes kulatý kartáč aby se krapet nadzvedly, zázraky s tím neuděláš ale alespoň den budou vlásky hezké, mírné zesvětlení vlasy trošku vytuží ale zase hrozí větší lámání, sama mám vlasy velmi jemné ale opravdu se to dá dobře zakamuflovat (vlasové vody moc nepomůžou) spíš kondicionéry na objem a další vychytávky. Doporučila bych jak píšou holky se zaměřit na make-up a taky bych ti doporučila nechat upravit obočí popř. depilovat chloupky v obličeji (mám pocit, že se ti dělá i mírný knírek ale nevím jestli dobře vidím - tímto trpí spousta holek a depilace fakt udělá hodně (mě osobně vyhovuje v obličeji depilace nití jak to dělají v arabských zemích), potom bych doporučila korektor pod oči, kvalitní make-up a pudr, protože tvoje pleť má tendenci se dosti lesknout, možná mám sklon k mastnější pleti, naštěstí jí máš jinak čistou, určitě pak kulatější obličej hezky vymodeluješ tvářenkou, oči máš krásně modré, vadí mi ta tvrdá linka pod okem - tady bych si zřejmě někde nechala poradit jak na oči, vzhledem k tomu, že máš světlé oči i vlasy tak určitě bych použila šedou, světle hnědou nebo místo tužky jen stín, rty bych asi nalíčila bez konturky v nějakém hezkém nude odstínu a nezapomeň, že úsměv je jako tvůj další make-up. (1)
Já to teť hodně řeším protože za pár dní jdu ke kadeřnici a už jsem si asi vybrala. Nechci mít vyloženě krátké vlasy ale protože ty moje jsou jemné a rychle se mastící, zvolila jsem asymetrickou podkovu s vyholenou pravou stranou (na pravé straně mám vlasy řídké a nevím proč) pošlu ti obrázek přesně jak to chci .
Na fotce máš celkem dlouhé vlasy. Osobně bych si je nechala zastřihnout o 2 cm a sestřihat. Na to maštění mi pomohl šampon Kerastasé Cristallise Bain Cristal, je to šampon jak uvádí výrobce pro mladistvé a delší vlasy. Teť používám Kerastasé Densifique Bain Densite šampon, je dermatologicky testován a slibuuje větší objem a regeneraci. Změna byla hned po prvním použití. Bohužel cena za šampon s 250ml se pohybuje kolem 400KČ. Doufám že jsem ti pomohla. (1)
Nejdřív se zaměř na zepšení kvality vlasů, i když to bude nějakou dobu trvat a až pak uvažuj o změně stylingu apod. (0)
nechala bych si poradit přímo od kadeřnice. já bych rozhodně radila vlnité vlasy, když jsou vlasy tak jemné. a nechat je trochu nrůst (0)
Barvu máš pěknou, ale jelikož máš vlasů málo, mají tendenci plihnout, tak bych zvolila melír. Je známo, že opticky zvětšuje objem vlasů. Celkově bych vlasy sjednotila, protože, když je vršek vlasů tmavší než spodek, tak tím ještě zdůrazníš řídkost a zplihlost vlasů. Všimni si, že ombre vždycky vypadá líp na hustších vlasech.
Vlasy bych možná zarovnala do tupé střihu, což ti vlasy taky dost obohatí a vytvoří dojem hustších vlasů. Obočí bych nechala, úzké se už nenosí. Souhlasím s holkama, sjednotila bych pleť, která udělá taky své. Vidím, že ta tvoje má tendenci k lesknutí a začervenání. A používala bych místo tvrdé oční linky nějaké světle hnědé stíny s leskem, které ti oko i pleť prozáří. A určitě používej tvářenku, která ti opticky zúží obličej. Držím palce ! (0)
barva vypadá fajn, vlasy bych zkusila foukat hlavou dolů- pro objem a pořídila bych kulatý kartáč, k mastícím se vlasů, no zkusila bych vlasovou vodu a masáž hlavy. Zvolila bych lehký make-up na zakrytí kruhů a sjednocení barvy pleti a místo linek bych dala jen řasenku, k mastícím se vlasům nedodávám nic zámněrně, jelikož s tím nic neudělaš, ani tím nejlepším šamponem. (0)