Vaše rady, moje proměna

K jaké barvě se vrátit?

Zdravím, příští týden jdu ke kadeřnici a nevím jakou barvu či melír si dát. Vyzkoušela jsem toho už hodně viz fotky. Na poslední fotce je moje aktuální barva a střih. Před 3 měsíci jsem se nechala přebarvit na hnědo a nechala si jen pár pramínků blond. Teď mám odrůst a hodně vymyté takže to trochu vypadá jako moje původní barva. Jinak jsem vždycky byla celoživotní blondýna a občas jsem experimentovala. Chtěla bych znát Váš názor co si myslíte, že mi nejvíc slušelo nebo nějaké nové návrhy i co se střihu týče. U nás doma chtějí ze mě pořád tu sladkou blondýnku tak bych ráda znala názor jiných :-) Děkujii
Vlasy

Kolbe.jpg

Plocha2.jpg

10799435_48252846862.jpg

Rady

Fotka č. 5 a 7. (4)
Mě se na Tobě nejvíce líbí fotka č1. a 4. takže blond, ale né slitá, ale takový hodně hstý melír. Červená mi na Tobě přijde divná. Hnědá Ti taky sluší, ale hustý melír je pro mne top (4)
Páni, tys toho už pozkoušela ale nejvíc se mi líbí foto č. 4 a 6.. (3)
číslo 4 a 8 (2)
Já jsem fanda tmavých vlasů a naopak se mi nelíbí nepřírodní blondýny... U tebe ale musím říct, že se mi nejvíc líbíš právě v té blond na 4. fotce jsi nejkrásnější, vypadáš tam tak něžně, jemně, žensky... Hnědá je taky dobrá, ale blond se mi k tobě hodí nejvíc, ale teď nemyslím takovou tu umělou platinovou, nebo naopak slunkovou... spíš takovou lehce zlatavou, možná nádech do karamelové, aby to vypadalo přirozeněji (2)
volím 5 (2)
Červená mi k tobě nějak nesedí, ale fotka č. 5 se mi na tobě hodně líbí. (2)
Teda vyzkoušela jsi toho fakt dost ), mě se nejvíc líbí 4 a 5, obojí ti fakt hodně sluší a nemůžu se rozhodnout co z toho je hezčí (2)
Já bych řekla, že ti tak nějak sluší všechno, ale nejvíce se mi líbí blondýnka a tmavá. V tmavé jsi výrazná, v blond jemnější. Záleží na líčení, já mám ráda, když se brunetky líčí. Na tu červenou bych se vykašlala působí uměle. (2)
ty jsi HUSTÁ já nejsem fanynka blondýnek, ale tobě prostě sluší... i když to možná nechceš slyšet možná pokud ti vadí být blondýnka, tak nějaký světlý oříšek a k tomu prosvětlit do blond konečky a kolem obličeje jako to má Miranda Kerr? tady http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/8c/4e/49/8c 4e4977906c5e6772bb522111b9a9dd.jpg (1)