Vaše rady, moje proměna

Krátké nebo dlouhé?

Ahooj, hrozně dlouho už se rozhoduju, už mě z toho asi trefí. chtěla bych zkusit tenhle účes, ale bojím se že šlápnu vedle, že to na mě nebude vypadat dobře a já toho budu litovat...nikdo mi není schopný říct jestli by se ke mě účes hodil nebo mi poradit...a přítelovi je prej úplně jedno co si na hlavě udělám ( super přístup ) Chtěla bych vás poprosit o názory. Já už vážně nevím a jsem zoufalá :/ účes se mi moc líbí ale vlasy mi rostou pomalu a mám strach že by mi to neslušelo a dorůstalo mi to zase roky...:/ na druhou stranu mám ale vlasy vážně hodně zničené takže nevím...možná by jim to i prospělo byl by prosím někdo schopný mi poradit? :/ budu za to moc vděčná
Vlasy

29920005_13248556509.jpg

29750936_13260414841.jpg

b472d59d1d6b0d2a579c.jpg

Rady

Pokud nejsi pro radikální zkrácení rozhodnutá, tak zatím začni s barvou. Tohle, co máš teď, není moc pěkné. Připadá mi z fotek, že nejsi moc zvyklá se o účes starat, což kratší střih vyžaduje. Nebo zkus vlasy zkrátit na dlouhé mikádo, vlasy to odlehčí a hlavně dostanou nějaký tvar nebude to takový šok. (6)
Rozhodně nestříhat. Co já bych dala za tvoji délku vlasů (1)
jedné slečně jsem tady už radila, ať se klidně trochu ostříhá, ptž moc zas tak dlouhé vlasy neměla. V Tvém případě bych doporučila nestříhat. Máš krásný zdravý hustý a dlouhý vlasy. Holky platí velký částky, aby měly vlasy jako Ty
Pokud cítíš potřebu, tak to ostříhej, ale bude chvíli trvat než to doroste...Sama mám dlouhý vlasy a chci se někdy ostříhat, ale pak se vidím na fotce a přejde mi to super...
Možná bych zkusila patku, nebo ofinu - když chceš změnu - to tolik "nebolí" (0)
Ahoj, lob (long bob) jsem měla před cca 5 lety. Kdybych věděla to, co vím teď, tak bych do něj nikdy nešla. Myslím, že mi slušel, ale než jsem ho vyladila do správnýho tvaru, tak to trvalo. Já mám jemné, rychle se mastící vlasy, nemám jich moc. Ráno jsem si je musela umýt, vyfoukat, vyžehlit, jinak se mi vytáčela jedna strana ven a druhá dovnitř. Bez toho nevypadaly vlasy vůbec hezky. Strašně mě to štvalo. Takže pak jsem si vlasy nechala narůst. Roste mi cenťák za měsíc, takže za rok byly vlasy zpátky. Každopádně jsem měla krizi, protože jak se vlasy odíraly o ramena, tak se mi dost třepily. Musela jsem mít spoustu přípravků na objem, regeneraci, vitamíny na růst, prostě jsem se těma vlasama zabývala furt a nebavilo mě to. Tak zkus nad tímhle pouvažovat. Ale třeba má někdo jinou zkušenost. Já myslím, že by ti slušely, ale popřemejšlej i nad tím, co jsem napsala. (0)
Myslím že ti to bude slušet a dokážu si tě tak představit ale... Nedávno jsem řešila stejný problém a jsem ráda že jsem do toho nešla. Chtěla jsem nutně změnu ale věděla jsem že toho budu litovat a taky že mě to stříhání po 14-ti dnech přešlo. Řekla jsem si že ostříhat je můžu vždycky a hlavně je nemám vůbec zničené. Tím jsem chtěla říct abys toho potom nelitovala. Říkáš že ti vlasy rostou pomalu takže až tě tohle mikádo omrzí tak budeš čekat dlouho než ti dorostou. Na druhou stranu za každou cenu mít dlouhé vlasy když jsou zničené není hezké. Takže bych určitě nebarvila jak tady jedna slečna radí! Tím je zničíš ještě víc. A ta barva mi ani nepřijde nějaká špatná. Jen být tebou tak jdu do o něco delšího mikáda než je na fotce. (0)
Já určitě volím kratší vlasy. Taky jsem se nedávno stříhala, měla jsem dlouhé vlasy a chtěla jsem změnu. Chvíli mi trvalo, než jsem si na to zvykla a první den jsem litovala, ale nakonec se mi to líbilo a přítel byl nadšený. Myslím si, že tobě by to slušelo a vlasům prospělo. (0)
Krátké vlasy by tě možná mohly zvíraznit (0)
Kočko máš resting ***** face vycházející z tvaru rtů a brady, když se ostříháš na mikádo, bude to ještě výraznější takže já být na tvém místě, nejdu do toho. Souhlasím s Phaeton že by bylo dobré udělat něco s tou barvou, a myslím že ideálně přeliv na přibližně tvůj odstín ale plnější. Máš naprosto nádherné oči a s trochu tmavší barvou mnohem lépe vyniknou. Hlavně pořádného coloristu, ať neudělá nějaký hnusný brčál. Jestli máš raději světlé vlasy, stačí nechat odrosty a jen pak něchat spravit s balayage. (0)
Ahoj, měla jsem úplně stejný problém. Vlasy až po pas a krásně husté, jenže.....trochu mě to už nudilo. Hlavně byly tak jaksi "připlesklé" na hlavě a nosila jsem potom jen samé culíky. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem vlasy kolem obličeje sestříhala ( větší část ofiny až po uši). Mám tak vlasy kolem obličeje po bradu a pak sestříhané k délce. Když si udělám culík tak můžu vlasy kolem obličeje vytáhnout ven a vypadá to jakobych měla mikádo. Jsem spokojená a vlasy rozhodně nestříhej na délce. Také bych ti doporučila čokoládové pramínky sem tam -- zkus jen přeliv a ztmavit obočí. Budeš výraznější. Jinak jsi moc hezká a vlásky si nech. (0)