Vaše rady, moje proměna

Krátké vlasy?

Ahoj holky, potřebuju radu. Už dlouho uvažuji, že půjdu na krátko,ale zatím nejsem 100% rozhodnutá. Chtěla bych vědět od někoho,kdo mě nezná, zda by mi krátký střih slušel. Přikládám aktuální foto a účesy,které se mi líbí.
Vlasy

12779243_84619207215.jpg

Rady

Já bych do toho v žádném případě nešla. Pokud chceš změnu, zkus zesvětlení, melír, ostříhání ofiny, zkrácení kolem obličeje, .... cokoliv jen tohle ne. Jak už zde bylo psáno, na tmavých vlasech to neukáže - no a o barvu, jako má na fotce slečna v proužkovaném triku se už snažilo spousta lidí, ale málokdo ji opravdu dosáhl. Navíc slečna ve světlém má úzký srdcovitý obličej a ty přesně naopak - máš širší lícní kosti, což je mnohem hezčí, ale v krátkých vlasech bys podle mne vypadala zbytečně nežensky a tvrdě a to by byla škoda. A to ještě ani nemyslím na to, jak krátké vlasy vypadají po ránu a co vše je s nima potřeba dělat ( a nebo nedělat, ale pak to vypadá zanedbaně a rezignovaně ) . (8)
Účes slečny ve světlém tričku je pěkný, moderní a šmrncovní, ale nemyslím si, že vynikne na tmavé barvě vlasů. Slečna má jiný tvar obličeje a je v obličeji opravdu hodně hubená, takže jí to sekne. Vám bych tento účes nedoporučila. Takový účes bude navíc každodenní starost, aby vypadal perfektně a sama musíte vědět, jestli máte každé ráno čas, náladu a možnosti si minimálně půl hodiny tvořit účes. Když si ty vlasy neupravíte, tak to bude vypadat strašně (zkušenost kamarádky, která se také nechala ostříhat) (2)
Já jsem se osobně rozhodla pro krátké vlasy poté co mi strašně padaly (po porodu dítěte) a později se zhoršila jejich kvalita i pro změnu své hodně tmavě hnědé barvy. Tady jsou fotky první ještě za svobodna bez dítěte, druhá po dítěti a další co jsem nosila potom (ještě dám další do své galerie protože tady se vejdou jen tři fotky). Je dobré třeba vyzkoušet i nějaké programy kde můžeš vložit svou fotku a vyzkoušet si různé druhy účesů i barev a podle toho se rozhodnout. Já to taky vždycky předtím zkoušela na fotkách. (1)
Určitě jsem pro kratší vlasy . Skvělý jen ten účes slečny v bílém triku (0)
Určitě jsem pro ten střih slečny s piercingem. Udělala bych ale i ten blond melír. Všimla jsem si, že máš ale na první fotce dítě a pokud jsi matka, tak nevím, jestli se ti bude chtít každej den si mýt, foukat a žehlit vlasy. Kratší vlasy si žádají obvykle složitější úpravu. (0)
Taky se mi líbí účes slečny ve světlém tričku, i barva (0)
Já bych to zkusila, hezkému obličeji sluší všechno a vlasy vždycky dorostou. Změna je život. (0)
Přesně jak říká sarlotka1, změna je život. Osobně si myslím, že by ti slušel i krátký sestřih (0)
Myslím, že kratší vlasy by vám slušely Například střih slečny v bílém tričku (0)
Dlouhou dobu také přemýšlím nad krátkými vlasy, jen chybí odvaha 😊 (0)