Vaše rady, moje proměna

Kratší nebo dlouhé vlasy?

Moc Vás všechny zdravím. Jsem maminka 4měsíční holčičky a už několikrát jsem se tady dívala na Vaše rady a doporučení ohledně různých změn apod. a rozhodla jsem se, že se také poradím. Po porodu mi začaly padat vlasy a tak jsem se rozhodla trošku razantněji zkrátit vlasy a tím se zbavit několika problémů najednou (ozdravit vlasy a zbavit se červené barvy, kterou jsem ještě před rokem nosila). Bohužel u manžela se tato změna nesetkala s vůbec žádnou pozitivní reakcí, spíše naopak a tak mě nahlodal. A Vás prosím o radu. Mám nechat vlásky zase růst (obr. 1 před ostříháním), nebo udržovat kratší verzi (obr.2), kdy vlásky sem tam i zvlním (obr.3 - omlouvám se za kvalitu, ale malá se neskutečně vrtila ). Předem díky za každou radu, doporučení a názor.
Vlasy

jb.JPG

11178595_10203208479.jpg

20150514_11.21.20..jpg

Rady

dobrý den, já osobně jsem si vlasy ostříhala ale potom jsem byla nespokojena a nechala jsem si je prodloužit uvědomila jsem si, že so culíku si je mohu dát vždy , ale co s krátkým vlasy?
ty budou stále krátké a nic jineho snimi neudělám . (0)
Musím souhlasit s většinou, protože na třetí fotce vám to sluší s krátkými vlasy opravdu nejvíce (0)
Nejlépe vypadají polodlouhé na třetí fotce s mimčem, tam ti to sluší nejvíc (0)
Určitě jsi udělala dobře, žes ty barevné konce ustřihla a pokud Ti vlasy padaly (taky jsem si tím pár měsíců po porodu prošla), musí Tvůj muž uznat, že jinak to prostě nešlo. Vlasy jsi ozdravila a dodala účesu šmrnc - na poslední fotce Ti to sluší opravdu moc. Na té druhé vlasy působí tak, že by chtěly tochu nějakého toho stylingu - přesně jak jsi udělala a výsledek je super (i když chápu, že denně není nálada se s tím dělat). Pokud budeš chtít vlasy trochu delší, doporučuji pravidelně třeba max. po 2 měsících zastřihovat konce a udržovat tak vlasy zdravé. Určitě by Ti slušely i dlouhé vlasy, ale na té první fotce opravdu působí tak, že si ty délky o ustřihnutí vyloženě říkají. PS: Malá je fakt kouzelná. (0)
Třetí fotka je top asi bych nenechala narůst (0)
Nepřemýšlela jsi třeba o long bobu? Celkem to teď frčí a budeš mít něco mezi polodlouhými a kratšími vlasy a budeš chic mamča. Přidávám obrázky jedné slečny, která si vlasy tak ostříhala a nosí je rovné i navlněné, takže by tě to nemuselo brzo omrzet. URL
URL (0)
maj maj
Děvčata, po porodu většinou vlasy trpí ( a nejenom vlasy ). Zkrátit bylo správné, ta výživa konečků už nebyla taková, jaká by měla být. Všechno se zase zlepší, postupně dodáš zase vitamíny a minerály do těla. Ta prostřední fotka je skvělá, vypadáš tam i mladší a přitažlivější. Manžel si zvykne a ty máš míň práce. (0)
Ahoj, určitě si nech vlásky kratší, sluší ti to víc a bude s tím i méně práce . Jinak gratuluji k holčičce, třetí fotka je dokonalá. (0)
Já bych si to být tebou taky nechala kratší. Je to o dost lepší (0)
nejhezčí je každopádně poseldní foto (0)