Vaše rady, moje proměna

Líčení

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, jak se nalíčit, abych nevypadala tak sešle, sice já bych potřebovala poradit s celkovou proměnou od vlasů až po oblečení, ale chci začít u líčení, nevím jak na to. Poradíte mi prosím? Ten první obrázek mluví fakt za vše.
OblečeníVlasyLíčení

15129556_13644046935.jpg

15195856_13635635603.jpg

Rady

Přidávám postřeh, že ten první obrázek "mluví za vše" ani ne tak kvůli tomu, že nejsi namalovaná - ale spíš kvůli držení těla a tvému nešťastně - nejistému výrazu. Na druhé fotce je to o sto procent lepší. (12)
Ahoj, ze zaslaných fotek to vypadá, že nemáš nějak moc problematickou pleť, takže tam bych řekla, že bude stačit jen lehčí make up, tvářenka, která dodá trochu šťávy (na začátek nějaký jemný meruňkový odstín). Co se týče očí, tak pokud s líčením nemáš velké zkušenosti, tak bych sáhla jen po řasence a přes celé víčko dala nějaký světlý lesklý stín (odstín bych volila třeba béžový, růžový, nebo meruňkový). Rty můžeš přetřít leskem v přirozeném odstínu. To si myslím, že bude pro začátek rozhodně stačit, už jen s tímto minimem budeš vypadat upraveně a svěže . Až budeš mít tento základ líčení v ruce, budeš moct přitvrdit . (2)
Ahoj, přijde mi, že se cítíš nejistá a trochu jsi asi i stydlivá, takže by to chtělo koupit si nějaké hezké oblečení a šminky, které by se ti fakt líbily a cítila by ses v nich pohodlně a zároveň přitažlivě. Můžeš zkusit i nějakou bižuterii a doplňky, to taky dělá své. Prostě si poskládat outfit dle tvého vkusu, ve kterém se budeš cítit sebevědomě. Máš hezkou pleť, takže stačí makeupu minimum, dala bych jen trochu tvářenky, řasenku a rtěnku. Džíny můžeš nechat, ty se nosí pořád a k tomu akorát nějaký šmrncovnější hořejšek. Buď košili nebo nějakou halenku a svetřík. Doporučovala bych tmavší barvy jako je vínová, hnědá, fialová atd. A s barvou oblečení pak můžeš ladit barvu doplňků a líčení. (1)
Určitě bych upravila obočí, ale ne žádné tenké, prostě jen trochu upravit do tvaru a určitě by mělo být trochu tmavší. ale přirozeně. Obočí jako by se ti ke kraji rozšiřovalo. To by tak být nemělo.

Oči vypadají trochu zapadlé, takže určitě řasenku a naučit se trošku s líčením očí pracovat. Nos máš pěkný. Obličej je takový kulatější, určitě by pomohlo používat bronzer na ztmavení a malinko zdravíčka. Obličej lze vytvarovat tak, že vypadá opticky štíhlejší a zdravější.

No a určitě zpevnit postavu, nevím, kolik ti je. Zpevníš postavu, zpevní se ti postoj.
Inspiraci na oblečení hledám na pinterestu, určitě vyzkoušej. Určitě najdeš něco, co se ti bude líbit. (1)
Být tebou,tak zkusím nejdřív něco jako přírodní barvy,make-up světlejší,kerektor,řasenku lesk na rty...myslím si,že by tě to rozjasnilo já vše objednávám na notinu, tak se mrkni na jejich stránky a určitě neprohloupíš (0)
Ahoj, v první řadě by to chtělo se narovnat a začít se usmívat jako na druhé fotce. Úsměv je zadarmo a sluší každému K oblečení tmavé džíny jsou v pořádku, ale co místo bundy zkusit kabát? Vlasy ti sluší ty bych tak nechala, kdyby si chtěla změnu tak si je nech narůst po ramena. Na denní líčení ti bude stačit řasenka pokud si troufáš tak linka nebo stíny a trošku tvářenky a lehčí make-up. Doporučovala bych ti koupit nějaký kvalitní krém na pleť, péče také dělá hodně. (0)
Já bych přidala úsměv Jinak bych možná zkusila lehce vlasy promelírovat nebo oživit jiným tmavým odstínem, a líčení spíš přírodnější (0)
Já bych to moc nepřeháněla, bohatě stačí řasenka a nějaké hnědé nebo narůžovělé stíny, případně BB krém nebo lehčí makeup obočí také dělá hodně - stačí trošku zvýraznit třeba barevným gelem a hned to dělá jiný obličej (0)
Víc sebevědomí a budeš krásná i bez šminek, jinak nakoupila bych barvičky spíš do přírodna, rtěnka přírodní barvy, stačí czela BB krém (máš hezkou pleť), řasenka, vlasy trošku promelírovat (0)
Já bych to určitě nijak zvlášť nepřeháněla. Jak už ti někdo radil, nech si upravit obočí, pak trochu řasenky a tvářenky a co je hlavní... ÚSMĚV!! Ten strčí do kapsy všechna líčidla (0)