Vaše rady, moje proměna

Líčení na ples

ahoj holky, prosím o radu. příští týden se chystám na ples a chci poradit s líčením...v civilu se skoro nemaluju (korektor, pudr, řasenka), když jdu do společnosti, přidám linky. oční stíny jsem v životě nepoužívala, tak poprosím o tipy/rady, co zlepšit, udělat jinak.
na fotce je můj první pokus z rána. je to foceno mobilem s bleskem, trošku to zkresluje. barevně jsou stíny tmavě petrolejová (viz paletka na fotce), ne úplně modré. oči mám středně hnědé, vlasy hnědo-zrzavé. obočí protrhám! šaty budu mít černé, doplňky asi perly, musím to doladit předem děkuju za rady a názory.
Líčení

DSC_0001.JPG

csm_74213_cea6cde99d.png

Rady

Já bych vyměnila barvu očních stínů, přijdeš mi jako podzimní typ a těm většinou nesedí modrá barva (jak komu a jak která samozřejmě) a ani se jim nedoporučují černé linky, spíš hnědé. Když budeš mít černé, udělala bych linku tenčí, takhle na mě působí hodně tvrdě a "těžce". Uvažovala bych i o nalepovacích řasách (nějakých přirozenějších pro začátek, např. Ardell má velký výběr). S vytrháváním obočí to moc nepřeháněj, spíš ho dolaď stínem. (6)
Vůbec to nevypadá zle, na to, že se moc nemaluješ Být Tebou, podívám se na youtube. Je tam toho mraky. Spíš co mě "zaujalo" - důraz na obočí. To musí být eňo ňůňo - jestli nevíš, jak na něj, tak také mrkni. Jsi šikovná (2)
No rozhodně bych začla tím, že vyhodíš tu paletku, protože se stíny Essence mám jenom špatné zkušenosti... pochybuju, že by vydržely celý ples na oku.... (2)
Na to, že se nelíčíš se ti to povedlo ! S obočím bych zašla ke kosmetičce, tá ti ho vytvaruje přesněji. Padl tady návrh na umělé řasy, určitě by celé líčení pozdvihly, na večer se vyloženě hodí - akorát doporučuji natrénovat nalepování předem nebo s nějakou kamarádou.
Barva stínů se mi líbí, zvlášť k neutrální černé barvě šatů. Linku zkus víc protáhnout ( na straně u vnitřního koutku oka tenčí ) , viz třeba obr.. A asi to bude chtít trochu vystínovat obličej, ale v případě těch modrých stínů jen decentně a tvářenku ne do ružova, spíš lehce do hněda. (1)
Ahoj, já bych ještě víc zvýraznila řasy, klidně můžeš na ples použít umělé a trochu mi tam chybí spodní linka. (1)
zvolila bych jiné barvy, ta petrolejová se mi hrozně tluče s barvou tvých očí. Ale jinak to máš povedené to jo jen třeba zlato-hnědou kombinaci (1)
moc se mi to líbí, i když nejsem zástancem takových divokých, nepřirozených barev. Jak už psaly holky, něco do zlata nebo hněda by bylo lepší. A rozhodně řasenku a vystínovat obočí! Já bych taky nespíš přidala vnitřní linku. (0)
Namalované to máš moc krásně Akorát bych možná použila jiné barvy očních stínů. Co třeba kouřové zlato - hnědé, anebo sytě fialové? (0)
Máš to moc pěkně namalované. Povedlo se ti to . Styl líčení bych zachovala, jen vyměnila barvy. Jak již bylo zmíněno, černo bílé, černo zlaté, hnědo zlaté. Držela bych se spíše těchto neutrálnějších barev. K tomu černé šaty, perly. A nebo aby to bylo zajímavější, barevné oči a k tomu něco sladit - šperky, boty, kabelku (0)
Já bych mrkla na youtube. Nevím co máš doma vše k dispozici nebo do čeho jsi ochotná investovat, Základ je kvalitní, dobře nanesená make-up, lehce pudr na zmatnění, obličej vytvarovat bronzerem (máš lehce pihy, bude to vypadat dobře). Pak bych určitě precizně vykreslila obočí (ale žádný Břežněv! ) a oči bych ladila do zlata, respektive do barvy doplňků k šatům (tobě by šly teplé odstíny). Linky i stínování máš supr, jen bych nevolila takovouhle zelenou. A zaměř se na řasy, ty musí bát na večer výrazné, navíc krásně otevřou oko Rty jen lehce naleskuj nebo jemnou rtěnku a budeš kočka (0)