Vaše rady, moje proměna

Mám jít do hnědo - zrzavé barvy?

Ahoj, přemýšlím o obarvení vlasů na hnědo zrzavou ale nejsem si jistá jestli by mi tato barva slušela. Mohli by jste mi prosím říct svůj názor? Případně poradit jinou barvu která by ke mně šla?
Vlasy

8df1b614ced21981c451.jpg

IMG_20161205_182715..jpg

IMG_20161203_210826..jpg

Rady

Ahoj, myslím že by ti zrzavá barva slušela, protože máš světlou pleť. Ta na té první fotce je moc hezká nech si udělat přesně takový odstín a budeš kočka Akorát budeš asi muset první vlasy zesvětlit, pokud je máš moc tmavé, aby ti zrzavá chytla takže bych ti doporučila s tím jít ke kadeřnici ať nemáš vlásky zničené. (4)
myslím si, že by ti slušela, lepší jak nevýrazná hnědá (1)
Také souhlasím s tím, že by ti ta barva slušela, jak dlouholeté nositelce zrzavých vlasů (velmi podobný odstín jako na té foto) ti doporučuji, skočit si to dát udělat ke kadeřnici rozhodne a připravit se na to, že si vlasy budeš muset pravidelně barvit , protože se to velmi rychle vymývá a takové vzrostlé a vymyté to vypadá dost špatně. Ale rozhodně do toho jdi ale zvěř se do rukou profesionála, aby si nedopadla jako já při mém prvním pokusu přejít na zrzavou barvu (moje přírodní vlasy jsou tmavě hnědé). koupila jsem si zesvětlovač krásné nagebala doma na vlásky a pak hodila na to barvu. No vypadala jsem jako dobojová cikánka: D (0)
Přijdeš mi hodně podobná na tu slečnu na první fotce, takže bych se odstínu. Ale jak psala Petronile - zajdi ke kadeřnici, doma se nepokoušej, nechytne ti to tak hezky. (0)
Ahoj, ta zrzavá by ti určitě slušela . (0)
Určitě do té zrz jdi, ta si perfektně sedne a vůbec bych se nebála to zkusit i doma. Já se barvím jedině sama a vždycky mi to i vyhlášené kadeřnice a nebo kadeřníci chválí a ptají se, kdo mě barví, že se jim to líbí a nechtějí mi věřit, že si to dělám sama doma. (0)
Ahoj, já bych taky šla do té barvy, co je na první fotce. Ta světlá ti moc nesedí, ta fotka vpravo je taková šedá myška... (0)
Určitě do toho běž, jak už tady někdo psal, tak mnohem lepší než ta nevýrazná hnědá jenom v tom prokoukneš (0)
Zrzavá by podle mě mohla vypadat fakt dobře (0)