Vaše rady, moje proměna

Mám tmavě hnědé vlasy, ale toužím po blond

Ahoj, moje přírodní vlasy jsou světlejší hnědé a vlnité. Nedávno sem se obarvovala na tmavě hnědou a teď bych chtěla nějakou změnu Libila by se mi ta blond dole na obrázku Pleť mám s béžovým podtónem ( světlou, opaluji se do hněda ale špatně) a oči světle zelené do zlatova taky Uvítám případně i jiné návrhy ale hlavně mi jde o tu blond, mám docela obavy abych v tom nebyla až moc "žlutá" ://
)
Vlasy

jaoml..jpg

1.jpg

IMG20140611WA0004..jpg

Rady

Neee, do blond neee . Ta tmavá barva ti sedne a jen by sis odbarvováním zničila vlasy... Za mně nechat tmavou (12)
Já bych do toho být tebou nešla - tmavě hnědá ti sluší a barvu budeš stahovat dlouho, budeš mít strašně zničené vlasy a blond půjde spíš do žluta, jak sama píšeš...Můžeš spíš zkusit přejít na svoji přírodní barvu - světle hnědou. (7)
Určite sa prikláňam ostať pri hnedej, pasuje ti veľmi moc . (4)
Radim ostať pri hnedej a striedať ken odtiene hnedej (2)
Myslím si, že ti hnědá moc sluší a tak chemická blond už se dneska ani nenosí Volila bych plavou blond a nechala to opravdu mírně promelírovat jen pro zesvětlení- vzhledem ke tmavému obočí, aby to nebyl tak veliký kontrast a navíc se žlutým podtónem pleti a tak světlou blond můžeš působit "bledě" nebo dokonce i "nemocně".. vlastní zkušenosti Tak snad jsem ti pomohla http://daily-movement.com/wp-content/uploads/2013/ 06/nina_agdal_8.jpg (2)
Také se přikláním k brunetě, protože typ na blondýnku nejsi. A ten poslední obrázek s tou úpravou je fakt mimo (2)
Myslím si ,že tmavohnedá ti pristane naviac. S blond by si nevyzerala dobre, bolo by to také moc umelé a myslím si, že blond vlasy by ťa urobili aj staršou. (1)
Týo, ta hnědá Ti fakt sekne!! Jsi v ní výrazná a moc Ti sluší. Blond bych Ti neradila, budeš v ní asi bledá, nevýrazná. Ta hnědá je super!! (1)
Máš krásné vlasy tak jak je máš, barvu neměň, v žádném případě ne blond! Tmavé vlasy Ti vyloženě sluší, neměň je. (1)
Máškrásně hnědé vlasy, tak bych nechala tu barvu co máš, ale pokud opravdu chceš na blond bue to douho trvat a nevypadat ze začátko moc pěkně z tak tmav na blond, takže bych začala melírováním a pak proužky přidávala a přidávala (1)