Vaše rady, moje proměna

Mám zkusit šamponovou barvu od Palette?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda-li má někdo zkušenosti s barvením vlasů šamponovou barvou Palette? (chtěla bych si obarvit vlasy na modro černý odstín a nevím zda-li budu vypadat dobře!) Poradíte mi ? Momentálně mám vlasy světle hnědé s částečným nepovedeným ombré
Vlasy

11084425_83101821030.jpg

11074638_83102873696.jpg

Rady

Han Han
určitě neee, modro černá je strašně nepřirozená barva, pokud chceš ztmavit tak jdi do tmavější hnědé, černá je moc tvrdá na 99% lidí co vidím, a navíc, pak se jí budeš jen těžko zbavovat.. (0)
Ahoj, stoprocentně ne. Doporučovala bych ti jít spíše do blond. Jinak co se tyče Palette, je to ta nejhorší věc co si můžeš na vlasy dát. Sama jsem měla odstín Tmavě čokoládový...nikdy se nevymyl úplně, chytal do černa a později jsem musela jít ke kadeřnici, kde jsem za tento ,,přeliv" nechala 1600 za odbarvení. Zkus Casting Creme Gloss od Loreal, nemůžu vynachválit (0)
Světlý odstín ti sedne víc, pokud chceš ale tmavou zkus nějaký přeliv, který ti vydrží jen pár umytí. Dál určitě ne Palette, je to to nejhorší, co můžeš na vlasy dát, raději investuj a dál, na takhle dlouhých vlasech pokud už nemáš zkušenost s barvením sama sebe, tak raději zajdi bud za někým kdo ti s tím pomůže, nebo se svěř do rukou kadeřnice, na tvým místě bych se já osobně bála, že hlavu budu mít flekatou jen proto, že ty sama si všude kam máš barvu nenapatláš. Ale moje rada. Sluší ti spíš prosvětlený konce a tmavej hořejšek, máš skvělou dýlku na ombré (0)
Ahoj barvím si vlasy šamponovou barvou od Palette (odstín středně hnědá) a rozhodně nesouhlasím s tím,že je Palette to nejhorší. Barvím se už přes rok a vlasy mám pořád zdravé a hezké. Vlasy si myju ob den a barva mi vydrží cca půl roku než se úplně vymyje. Když se obarvím mám odstín té středně hnědé a postupně se mi vymývá do oříškové a nakonec až do mojí původní barvy ( takové té nijaké blond) a to barvím znovu a jsem spokojená.Rozhodně je ten šampon šetrnější než klasická barva a na rozdíl od normální barvy se vymývá na celé hlavě rovnoměrně. Ale souhlasím s ostatníma,že do modro černé bych nešla (0)
Taky bych to nedělala. (0)