Vaše rady, moje proměna

Melír - tmavě hnědá - středně studená hnědá s balayage

Ahoj!

Chtěla bych vás poprosit o nezávislý tip, v čem jsem výraznější, co mi více sluší. Má vlastní barva je středně hnědá.

V současné době mám melír, ale strašně suché vlasy, že jsem je musela z dlouhých postupně zkracovat.

Nejraději bych měla dlouhé vlasy, teď jen - jestli nechat melír a nebo dát tmavě hnědou nebo třeba středně studenou hnědou s balayage (zesvětlit jen občasné konečky pramínků).

Děkuji. Alča
Vlasy

blond.JPG

brunet.JPG

Rady

Jsem rozhodně pro hnědou a ve tvém případě bych se nebála ani černé. V té druhé sérii fotek vypadáš dokonale, ta barva ti opravdu sekne a vynikne ti v ní tvář, zatím co jako blondýnka mi přijdeš spíše tuctová holka. Takže za mě určitě tmavá! (9)
Sluší ti oboje, ale osobně se mi mnohem víc líbí ta blond. (8)
V těch tmavších jsi hrozně hezká a výrazná, za mne tmavá jednoznačně (3)
Jsem pro střední odstíny hnědé, na tobě by vypadala skvěle třeba oříškově hnědá. Pokud bych měl vybrat jednu z těch 3 variant, tak určitě tu třetí. V hodně tmavé vypadáš trochu tvrdě, blond není špatná, ale myslím si, že nejlepší je u tebe zlatá střední cesta. (1)
Já jsem za tmavě hnědé Máš krásný obličej, takže ti sluší v podstatě vše. Nicméně v té blond mi přijdeš taková tuctovější. Teď tě rozhodně nechci urazit, sluší ti také, nicméně s těmi tmavě hnědými mi přijdeš určitě zajímavější.
Nebála bych se u tebe ani odstínu do červena - smíchat třeba tmavě hnědou s měděnou, aby to chytlo pěkný odlesk. (1)
Tak za mě úplně top ta druhá série poslední dva obrázky tmavé. To je dokonalé a nádherně ti vyniknou oči a určitě nebudeš mít tak zničené vlasy. V té blond vypadáš tak na 14 a rozhodně nejsi tak šik jako v té tmavé barvě a hlavně ti v tom zapadl celý obličej hlavně ty oči. (1)
si veľmi pekná, pristane ti aj blond aj hnedá súhlasím s Lady Gaga, že v tej tmavej si podľa mňa tvrdá, takže ak hnedú volila by som niečo svetlejšie ... a ak chceš ostať pri blond skôr by som šla buď do toho melíru alebo balayage, v čistej blond si taká menej výrazná (0)
Sluší ti blond i tmavě hnědá, v blond barvě vypadáš jako holčička a v tmavě hnědé barvě vypadáš jako dračice. Nelíbí se mi na tobě akorát středně hnědá, v té si hodně nevýrazná. Krátké vlasy si sluší, ale nejsi v nich tak šmrcovní jako v těch dlouhých a pokud ti blond barva zkazila kvalitu vlasů, tak není o čem přemýšlet. Já jsem pro dlouhé tmavé vlasy ve studeném přírodním odstínu, nejvíce by se mi líbil odstín Eben od Garnier (je to něco mezi tmavě hnědou a černou, ale v přírodním odstínu, který vypadá moc hezky), který ti dodá jiskru. (0)
Ahojky Alčo, koukám na obě série fotek a musím říct, že ti sluší obě dvě varianty, ale v té s tmavšími vlasy celkově krásně víc vynikneš Nejlepší tmavě hnědá (0)
Tak mně se líbí i hnědá i blond. Ale asi, být tebou si nechám vlasy po ramena (vypadá to perfektně- taky se tak asi půjdu ostříhat) a tmavě hnědá studená ale přirozená barva . (0)