Vaše rady, moje proměna

Mikádo nebo delší vlasy?

Dobrý den, dlouho váhám,zda si nechat ostříhat mikádo, proto prosím o Vaše názory. Vlasy mám celkem husté, se sklonem ke krepatění, přestože používám profesionální výživu, olejíčky a pravidelně nechám zastřihávat. Nevím, zda by nakonec mikádo nedělalo neplechu, ale můj současný účes už mě celkem nudí. Děkuji za rady!
Vlasy

IMG_20140405_154359..jpg

Rady

Kdyby šly tvé vlasy vidět celé, tak by se určitě radilo lépe. Ale z toho co je na obrázku, usuzuji, že mikádo raději Ne. Středně dlouhé vlasy, lehce pod ramena budou dle mého ideální a nejpřirozenější. Vzhledem k tomu, že máš husté vlasy se sklonem ke krepatění nemusely by ti krátké vlasy sednou, ale naopak by ti mohly tvořit vzhled alá "nepohyblivá přilba". Pokud toužíš po změně, tak zkus třeba barvu, hm? Trochu je prostínovat teplou a tmavší plavou barvou by ti určitě sedlo víc než tahle peroxidová blond. (8)
Myslím, že pokud nechceš nějaké úplně krátké mikádo, takže to bude v pohodě Když zvolíš zlatou střední cestu a necháš si ho středně dlouhé, tak budeš kočka (3)
Pokud máš husté vlasy se sklonem ke krepatění, tak bych mikádo nepokoušela, mohla by ti z toho vzniknout "helma". Navíc pokud nemáš dokonale rovné vlasy, což podle fotky nevypadá, tak bys ho musela každý den žehlit, aby to nějak vypadalo a tím by sis odrovnala vlasy. Za mě tedy ne. (2)
Mikáda mám ráda ale u tebe si myslím, že bude lepší když vlasy necháš delší. Vlasy vypadají hodně vyběleně. Spíš bych zapřemýšlela nad nějakým teplejším odstínem blond . (2)
Z tej fotky sa zle hodnotí, vlásky vyzerajú byť pekné ale myslím, že ani dlhšie mikádo by ti neuškodilo. Veď skús, vlásky ti dorastú a zmena je život . (2)
1) Máš husté vlasy a to jako blondýna, za co by ti spousta žen ty vlasy vytrhalo z hlavy, protože spousta z nich si chodí vlasy zahušťovat
2) Jak s tím jde člověk ke kadeřnici, tak každá má názor, že husté vlasy je třeba ošmikat, aby prý byly volnejší tj. aby s tím neměla kadeřnice příliš práce. Nechápu
3) Nevidím tvé oči a tak, ale podle mě máš hodně výrazný obličej a já bych ti mikádo nedoporučovala. Jako změnu, proč ne, ale líbí se mi ten objem na fotce i když chápu, že s tím máš asi hodně práce. (1)
Mikádo by se k tobě určitě nehodilo, spíš si nech nabarvit nějaký teplejší blond odstín (1)
Jestli máš vlasy zničené, jak píšeš, tak jim ostříhání na mikádo jen prospěje, aspoň se zbavíš zničených konečků. Ale spíš bych šla v tvém případě do delšího mikáda. A vypadá to, že se ti vlasy trochu vlní, tak to bude chtít denní žehlení, aby mikádo vypadalo pěkně. Ale určitě do změny jdi (0)
Nechala bych určitě dlouhé vlasy. Dlouhé husté vlasy jsou krásné samy o sobě. Na fotce Ti to sluší. Kdyby ze mě mluvila závist, řeknu ostříhat . (0)
Myslím si ,že mikádo by sa ti nehodilo aj keď ti nevidím celú tvár. Ak máš husté vlasy ,tak by bola veľká škoda ich ostrihať a myslím si ,že hutné vlasy nie sú moc vhodné na mikádo, vytvorí na hlave "helmu". (0)