Vaše rady, moje proměna

Mikádo pro husté vlasy

Ahoj holky,
už dlouho přemýšlím, že si nechám udělat delší mikádo. Teď mám vlasy dlouhé po zadek a chtěla bych je tak po ramena. Protože mám vlasy husté a silné tak nevím jestli nebudu potom vypadat jako po zásahu el. proudem.
Na druhé fotce je zhruba účes který bych chtěla.
Mohli byste mi prosím vás poradit?
Děkuji Petra
Vlasy

P8260427_2.jpg

1497.jpg

Rady

Na hustých vlasech je tohle mikádo nejlepší! Nádhera. Nenechávala bych to moc prostříhávat... Nejsem zastánce rádoby odlehčených účesů. Taky mám choutky do něj jít, ale je mi líto dlouhých vlasů. (6)
Ahoj Pekný účes a myslím si, že ti aj pristane. Sama mám dosť husté vlasy a išla som do mikáda, dokonca do kratšieho. Akurát teda rátaj s tým, že asi budeš musieť žehliť. Ja žehlím každý deň ale nie poctivo len tak, halabala ale aby mi netrčali vlasy do všetkých strán. Za mňa do toho určite choď (5)
To mikádo vypadá super, a bude to pro tebe příjmená změna. Naopak mikádo vypadá na hustých a krásných vlasech nejlépe (tak který účes taky ne, žě?) Prostříhat si ho můžeš nechat vždycky, zkrátit taky, šla bych určitě do toho, ale nijak radikálně, spíš prve střih k ramenům a následně bych zvážila prostříhání, nebo další zkrácení.. (5)
Ahoj, no také obdivuji radikální změnu Každopádně tento střih by ti velmi slušel Já mám také velmi husté vlasy, a když jsem měla mikádo, vypadala jsem jak houba. Ale to jsem byla malá a kadeřnice se tím extra nezabývala. Takže určitě zvol dobrý salón a pak se nám tu pochlub s výsledkem (2)
Kamarátka mala tiež vlasy skoro po zadok a rozhodla sa pre mikádo . Vyzerá síce trochu staršie ale oveľa elegantnejšie. Myslím si, že aj pre teba to bude príjemná zmena . Určite sem potom daj fotku. (1)
Ahoj, určitě se nestříhej hned tak radikálně, bude tě to pak možná mrzet. Vlasy kdyžtak ostříhej pod ramena, po prsa a dále zkracovat můžeš později. Už toto pro tebe bude změna, když máš tak dlouhé vlasy. Osobně jsem mikádo taky měla, ale už bych do něj nešla, musela jsem si vlasy pořád upravovat, každý den žehlit... Jen teda umývání a foukání byla rychlovka, ale ... Husté vlasy jsou fajn, ale mikádem se "odlehčí"- aby jsi pak nebyla spíš jak květák.
Prostě za mě asi ne. (1)
Určitě bych do toho šla. Krásně tě to oživí a bude to něco úplně jiného. Ty máš na to přesně vlasy Nejprve bych si to mikádo nechala udělat delší a pak až třeba po čase bych ho zkrátila (0)
Ahoj. Já si myslím, že ti slušet bude . Ale co takhle nejdříve zkusit mikádo trochu delší - jako zde - a pak jít popřípadě do dalšího zkrácení? Jestli se odhodláš pro takovou změnu, bude to nezvyk . (0)
Taky se nejspíš chystám na mikádo (asi o trochu kratší), ale hlavní důvod je ten, že mám řídké vlasy ... nechala bych krátké vlasy právě pro slečny, které mají vlásků málo ..... krásné, husté, zdravé vlasy by měly být pýchou, nechala bych si je narůst klidně až po kolena, kdybych takové měla! za mě rozhodně nestříhat (0)
Jdi do toho.
Problém s hustotou neřeš, některé přípravky pro uhlazení nebo žehlička na vlasy ti s účesem pomůžou. (0)