Vaše rady, moje proměna

Moje proměna: ombre

Děkuji Vám za rady, dala jsem na Vás a šla do ombre. Musím říct, že jsem maximálně spokojená. Díky, díky, díky
Vlasy

WP_003627.jpg

WP_003608.jpg

WP_003604.jpg

Rady

Nechci být zla, ale toto je moc špatně ombre, máš to jako bys konce vlasů namočila do barvy a na půlku hlavy ti nezbylo... Ani nevím, jestli tohle nazvat ombre, protože ombre by mělo mít takový přirozenější přechod... A ještě z blond na hnědou...
Pokud by ses ptala na názor, bez ke kadeřnici a přebarví to celé přelivem. Mimochodem, ombre už ustupuje, drží se víceméně jen na východě, zjistí si raději něco o bayalage nebo sombre. (9)
"Ombre" vidím pouze na poslední fotce a docela tragédie. To sis dělala sama? (6)
Holky, píše že je spokojná a to je najdôležitejšie, tak si myslím že nie je nutné takto do nej dr bať... (3)
To Tamarka. A to mají holky lhát? Já si zase upřímnosti vážím.
Bohužel, to ombre se opravdu nepovedlo, ale všechno se dá opravit. (3)
Nejdůležitější je, že jsi spokojená . Pokud se v novém účesu cítíš skvěle, není důvod nic měnit. Na té třetí fotce máš pěkné kvalitní vlasy. (2)
Pokud sis to takhle představovala, tak chápu, že jsi spokojená. Já bych si to ale nechala opravit, protože to není ombré..Spíš bych dala světlejší hnědou na blond vlasy, to by tě zjemnilo. (1)
Souhlasím s holkama a vůči tobě je mi líto, že to nedopadlo. Bohužel to vypadá spíše jako odrost barvy než jako ombré. (1)
Bohužel, vypadáš jako když si vlasy spadly do sava při vytírání. (1)
Ombre se moc nepovedlo, bohužel. Ale nezoufala bych, když zajdeš k někomu šikovnému tak to určitě spraví. Ale zas jestli jsi spokojená s výsledkem, tak nic neměň, je hlavní, že se ty v tom cítíš dobře. (1)
Mno tedy to jsem ještě neviděl vypadá to spíš jako můj odrost po 3 měsících než jako Ombré asi se to hodně nepovedlo. (0)