Vaše rady, moje proměna

Na kluka?

Ahoj všichni :-) chtěla bych spáchat nějakou pořádnou změnu, napadly mě krátké vlasy (viz. obrázek), láká mě to protože se s tím dá dělat tolik účesů....ale nevím jestli by mi slušely (mám široké čelo). prosím Vás o vaše 100% upřímné názory, díky :-)
Vlasy

7ff61fdfefaa5540597f.jpg

16468928_72316458451.jpg

Rady

No za mne stoprocentně ne - ta na obrázku má výrazné črty tváře, barvu vlasů i očí, zatím co ty jsi takový "něžný" typ, máš jemné vlnité vlasy a asi ani k tvému podlouhlému tvaru obličeje to nepůjde. Spíš bych to viděla na ostřihání ofiny a decentní zvýraznění obličeje pomocí konturování a/-nebo rtěnky.
Ale určitě ti to tu někdo schválí, tady se s oblibou doporučuje radikální zkracování ( řekla bych, že většinou od těch, co mají samy vlasy do pasu ) (16)
Peg Peg
Podle mě dlouhému obličeji neuškodí kratší mikádo s ofinou. Úplně na krátko bych nešla ale s těmi jemnými vlasy by se dobře dělalo takové to rozcuchané nadýchané mikádo (1)
Podle mě Ti to takhle moc sluší a do toho krátkého účesu bych být Tebou určitě nešla. Krátké vlasy jsem měla už několikrát a naposledy bohužel i nedobrovolně, kdy mi hodně vlasů vypadalo a z mikáda byl rázem ježek. Krátké vlasy mi vždy chválily jen ženy, chlapům se krátké vlasy prostě nelíbí, nebo jen minimálně.
Navíc, je to opravdu radikální změna a pokud s ní nebudeš spokojená, už s tím nic neuděláš. Pak budeš muset několik měsíců nebo i let čekat až ti vlasy přerostou, aspoň tak aby to nějak vypadalo. Samozřejmě záleží na vlasech, ale já si např. musím vlasy mýt každé ráno. Když se ti nechce upravovat dlouhé vlasy, prostě je učešeš do culíku a nazdar, ale s krátkými vlasy to prostě jinak nejde.
Ale pokud chceš změnu, co třeba účes jako má (nebo měla) Taylor Swift? To si myslím že by ti moc slušelo (1)
Pokud chceš opravdu vypadat jako kluk, tak směle do toho. Rysy na to máš. (0)
Budeš toho litovat. Spíš bych zkusil ofinu, nebo delší mikádo (0)
Podle mě toho časem budeš litovat, taky jsem se takhle jednou ostříhala a pak jsem po večerech brečela protože to trvá strašně dlouho než ti vlasy dorostou (0)