Vaše rady, moje proměna

Nový střih pro zrzku s vlasy po ramena

Ahojky,
jsem přírodní zrzka, ale poslední dobou se dobarvuju protože mi vlasy hodně zesvětlaly. Už hrozně dlouho nosím mikádo. Někdy si ho nechám ustříhnout rovně někdy zase na podkovu. Ofinu už mám taky spoustu let. Jednu dobu jsem si jí nechávala dorůst, ale nevydržela jsem to dlouho. Přemýšlím nad změnou, ale jenom střihu.
Ta první fotka je teď nejnovější, vlasy nosím zásadně stažené dozadu a zadělané skřipce (podkova). Druhá fotka je z listopadu (střižené rovně). Poslední fotka je asi 2 roky stará.
Vlasy

1461136_102004247763.jpg

269016_1765587754117.jpg

Rady

Mně se účes líbí tak jak je - střih i barvička. Pokud bych měla doopravdy něco změnit, potom bych si nechala narůst delší vlasy, protože ti účes dělá příliš kulatý obličej, ale to je jen drobnost Brvu rozhodně nechat!! (5)
Můžeš zkoušet různé druhy ofin, ale mě to přijde v pohodě jak to máš. (3)
A čo nechať vlasy narasť (2)
Nech si vlasy narůst.. (2)
zkus tu blond a nebo hnědou (1)
Buď bych nechala vlasy tak, jak je máš aktuálně nebo bych je nechala narůst. Barvu bych dala na světle hnědou. (0)
já bych asi ještě o pár centimetrů zkrátila, ale neměnila tvar střihu (0)
Víc Ti sluší podkova na první fotce. Barva ti sedí taková jakou máš. V blond i světlé hnědé by si podle mě zanikala, kdežto tahle je zajímavější a k barvě tvé pokožky se hodí. Vzhledem k tomu, že toužíš po změně tak Tě asi moc nepotěšim, jelikož i střih jde k tobě podle mě ze všech možných nejlépe. Takže za mě podkova, jen zkrátit trochu ofinu a hodit ji víc do obličeje, přesto však stále na stranu a vlasy spíš podfoukávat kulatým hřebenem pro větší oběm. (0)
Radila by som ti nechať si vlásky narásť a potom nejako zostrihať. Hlavne sa o ne staraj aby si ich mala zdravé . (0)
Patka ti sluší. Pokud bys chtěla jít třeba do ofiny, tak by to chtělo vlasy nechat narůst, protože mikádo a ofina dohromady sluší málokomu. Ale celkově bych ti asi doporučila vlasy narůst alespoň k lopatkám a rovně zastřihnout konečky, delší vlasy udělají velkou změnu (0)